2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın kızlar bebegi konuşan var mi? Biz başladık bazi tek kelimelere
Bizimki ne oturuyor ne emekliyor ama şakıyor:) dede babaları geçtik, gel geller, değişik kelimeler, şarkılara eşlik etmeler, kendi kendine konuşmalar, ismini çağırınca heee neee gibi tepkiler:) kızım biraz kibar ol he ne nedir yahu diyorum:)

Bizimki de hı diyo

Benimki meme diyor isteyince baba anni abi gel gel çok diyo beşiğine koyunca sürekli gel gel diyo. Bugün mama verirken yemicekmisin dedim yemicem dedi. Acaba diyorum ben mi kafayı yedim nasıl dediklerini anlayabiliyorum:))) ya da anlamlandiriyor muyum. Ya da tek kelime evresine geçtik mi diyorum:) bu arada bugün üst diş cikti ama sıkıntılar bitmedi hala huysuz sanirim yandaki diş zorluyor. Açaba bu diş huzursuzlukları ne zaman geçer?

Maşallah ben tek değilmişim demek ki, geçen hafta nasıl güzel mi ye sordum, çık guzel gibi birşey dedi:) ya da ben de anlamlandırıyorum

Bizimki ismini söyleyince şapşal şapşal bakıyor hiç öyle konuşmaları vs yok. Yavaş yavaş başlar

Ayni cnm

Alerji ilaçlarınin yan etkisi uyku iştahve kilo olur canm

Bizimki emekliyor tutunarak kalkıyor ve tutunarak yürüyor .
Deell ba ba a bazen anne ye benzer aynen seslenince hıı dıyor şarkı da da sallanıyor sesler çıkarıyor ama anlamlı bişeyler değil.bay bay yapmayı öğrendi ba ba diyor yaparken birde yeni yeni alkış ı yapmaya çalışıyor

Yemicem mi dedi

Benimki de aynı. Sadece uyumak için kullanıyor memeyi.

Canım hayırlı olsun bebeğin

Aynen ben de yoruldum, sorma bazı şeyleri atınca canım sıkılıyor. Ben çökelek yapıyorum lor ypıyorum labne yerine. Labneyi nasıl ypıyorsun
Canım bim de süzme peynir satılıyor 1 lt süte yoğurt mayalar sıcaklığında o süzme peyniri sütle ezip karıstır. 6 saat mayalanıyor sonra 6 saat kapağı açık olarak buz dolabında bekliyor sonra tülbentle asıyorum süzülüyor 1 saat. Bu tarifi bu çocuk aç kitabından yapıyorum. Bu aradq cam kavanoza mayalıyorum.

Günaydın kızlar bebegi konuşan var mi? Biz başladık bazi tek kelimelere
Benim ki de bababa mamama geveliyor sürekli çok komik

Günaydın arkadaşlar 4 gün foruma girmedim ne haberler ne haberler hamiş olan bile var maşallah. Haftaya oğlumun 8 ay kontrolü var. Bakalım nasıl gelişimimiz öğrenicem. Şimdilik destekle oturuyor hala o konuda az tembeliz.emeklemeye başladı. Baba mama diyor yada bana öyle geliyor sürekli alkış yapıyor çok alıştı. Ek gıda konusunda Bi tarafım kavanoz Maması ver diyor 1 2 gün denedim Bi tarafım blw den vaz geçme diyor. Ama Yüzde 80 blw gidiyoruz diyebilirim. Blw yorucu diyorlar ama iki yöntemi de denemiş biri olarak diyebilirim ki klasik daha yorucu sürekli ez püre yap yorucu. Blw de de etraf dağılıyor. E kolay ekmek yok sabredicez. Hem kendi yediğini görmek çok haz veriyor bana. Mamayı azalttı ek gıdadan sonra çok şükür emmesi iyi. Bizde durumlar böyle he bide altta iki dişimiz çıktı. Kehribarın faydası var mı bilmiyorum ama ne salya ne ateş oldu bizde bir gece huysuz oldu oda mız mız yani ağlamadı sürekli emdi sabahına dişi çıktı diğeri de öyle oldu

Eklentiler

• IMG-20191003-WA0019.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 50
Çooook tatlı maşallah.
Forumda neler neler... Konuşanlar, cümle kuranlar, yarın "yürüyo" benimki yazacak biri diye ödüm kopuyo. Zira benim bebiş tam bir bebiş hala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…