2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kuruyemişi nasıl veriyorsunuz

Yanıma yoldaş iste istiyorum ☺☺
Kaçıncı çocuk geliyor :)) maşallah çok hizlisiniz :)). Ben uzun zamandır giremiyorum hem iş hem bebiş yoğun geçiyor gerçi işte öğlene kadar çalışıyorum ,8 aya 1 hafta kaldı,3 gündür yumurta sarısı verdim sanırım alerjisi yok sırada ceviz balık tereyağı denicem ,sizde durumlar nasıl ?neleri denediniz ,bizim yogurda alerjizimiz var sanırım yoğurt yediği gunun gecesi rahatsız oldu cok üstelik keçi yoğurdu denedim alerji riski daha az diye onda bile rahatsız oldu emekleme tutunarak ayağa kalkma var ,dada mama baba gibi sesler de var ,ama henüz hiç disimiz cikmadi,verdiğimiz şeylerin tariflerini paylascagimiz bı sayfamı oluştursak ayrıca acaba :)herkese bı fikir olur farklı tarifler denemiş oluruz

Ben tarif paylaşayım bir iki;;
Kahvaltı. 1 tatlii kaşığı pekmez çeyrek y. Sarısı,1yemek kaşığı kasik mama veya ev yapımı 2 adet bebe busskivi, 100cc peynir alti suyu yada normal su, 1 tatli kaşığı peynir 1 çay kaşığı tereyağı karıştırıp kahvaltıda veriyorum.
Yada küçük muz, ceyrek avakado zeytinyağı ve peynir karıştırıp veriyorum.

Yemek olarak da sevdiğimizi yaziyorum.
1 tatli kaşığı tereyağı, 1 tatli kaşığı bebek salça,karnabahar havuç. Sarımsak ve kıyma katip göz kararı su ile , pisene kadar pisirip veriyorum.
Muhallebi de,
1 tatlı. Kaşığı irmik , 1tatli kaşığı pirinç unu ya da keci boynuzu unu pistikten sonra istenilen meyveler.
Ben çöpe yapıyorum ya da kendim yiyorum. Umarım sizin bebeler yiyordur

2. Olacak eğer varsa ve Rabbim nasip ederse

Hayırlısı ile al kucağına ins cnm. Ben daha adet bilem olmadım sen ikinciyi yaptin:))
Benim de adetim lohusa bittikten sonra sanki hiç doğum yapmamışım gibi gayet düzenli gitti. Sorun bende galiba dedim çünkü herkes aylarca olmadı. Üstelik mama falan da hiç vermedim hep emdi oğlum.

Ne isteği azalıyo ne emme süresi ne de ek gıda aşkı. Bi tuhaf! Millet meme reddinden korkar ben bu kadar meme düşkünü olmasından yoruluyorum artık. Gece meme eme eme uykusunu sürdürtem var mı? Yoksa bunu ben mi icat ettim? Çok muzdaribim çooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…