2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
sanki huyuda böyle iştahsız hep az yiyen bir bebekti çünkü ama ek gıdalarin tadını sevemiyor sankide

canım pişirme sakın, hafif yumuşayınca krem gibi oluyor tadı da güzel bence, hele muzla karıştırınca lezzetli oluyor, eminim sever küçüğüm de. elmaların yanına koy sen onu.

Avakadoyu bende çok severim oğlum da bayıldı. Elleyince üstten yumuşak olunca kesiyorsun birde çekirdeğini çıkarma zeytinyağı sürüp streçle ki uzun dayansın canım

Teşekkür ederim bekletiyorum şimdi olgunlaşmasını sever inşallah çok faydalı

sanki huyuda böyle iştahsız hep az yiyen bir bebekti çünkü ama ek gıdalarin tadını sevemiyor sankide

Sanırım tadından benimkine yediremiyordum ya dün akşam yedi. Normalde patates havuç haşlayıp eziyordum istemiyordu. Dün soğanı zeytinyağında kavurup havuç patates ve pirinçle çorba yaptım. 1 çay kaşığı zorla yedirdiğim çocuk 1 çay bardağının hepsini yedi lezzet arıyorlar demek ki az önce patatesi ezip vermiştim yemedi yine

Kızlar bizimki de öyle, mama yaparsam yemiyo ama bizim yemekleri artık sadece salçanın tuzuyla yapıyorum onu yoğurtla birlikte yiyor, bence tadıyla tuzuyla yemesi daha güzel. Bi de yoğurt çorbasına bayılıyor sıpa.

Aynen. Dişin de etkisi vardı ama beğenmediği şeye de ağzını açmıyormuş anladım bugün

Kızlar park yatak kullanan var mı memnun musunuz içine ayrıca yatak konuyor mu yoksa nette gördüm 400 civarı onu alınca yetiyor mu yatak konusunda kararsızım
Onu da ben aldım çok memnunum yatak ayrı alınıyor. Ben burda sağolsun bir arkadaş önerdi hemen ondan aldım çok memnunum. Ama 400 civarı park yatak var mı onu bilmiyorum canım benim.

Merhaba kızlar, nasılsınız?
Bizim kuzu geceleri yüzüstü dönüyor ama sırtüstü dönemiyor yatakta, bu sıra o yüzden uyanıyor biraz. Düzeltiyorum geri uyuyor ama inşallah geçer şu dönmeler. Gerçi daha oturması, kalkması filan var.
Haftaya bexsero olacağız bizde bakalım. Biraz tedirginim.
K Karabiberim123 canım ben Kraft elite calipso kullanıyorum, çok memnunum, park yatak. Şu an üst katındayım hala.
Hanımlar bir de gündüz uykularınız nasıl? Bize 3 fazla 2 az geliyor. Uyku aralarını açmaya başladınız mı? Kıvanç artık 3 saat filan ayakta durabiliyor. İkindi uykusunu da ileri saatlere atmaya başladı.

ohh maşaallah ağzının tadını biliyor demekki benimkide bugün karnıbahar tuzsuz biber salcasi kiyma havuç tereyağı ve zeytinyağıyla yaptığım yemegi yedi 5-6 tatlı kaşığı kadar bunada şükür

Canım benimde bücür son birkaç gündür üç uyku uyuyor. Ama o zaman saat 9.30 10a sarkıyor gece uykusuna geçmesi. İki uyku uyusa bu sefer gece uykusuna geçmesi 6 gibi olacak. Oda olmuyor. Gerçi sürekli düşen değişiyor ama. Mesela bugünde şu an üçüncü uykusunu uyuyor. 6 gibi kalkar sanırım en geç. Gece uykusuna 8.30-9 gibi geçer
@Karabiberim123 canım benimde aynı yatak @noram ile bende çok memnunum.

Kızlar bebeğime kemik suyu yapıcam ama siz içine defne yaprağı tane karabiber maydanoz vs attınız mı sade mi yapsam emin olamafım
ilikli kemik soğan ve sarımsak koydum daha önce tadım yapmıştık kuzu kemiği olunca kokmuyor zaten bence defne yaprağına gerek yok

onu sinirlenince birşeye gıcık olursa yapıyor boğa gibi burnundan soluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…