2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bizimde oluyor arada ama kendisi düzeliyor sonra ellememe gerek kalmıyor.
M MervaTeacher cok geçmiş olsun iyi mi bebeğin simdi

Sağol canım iyi şu an

Bizim de aynı. Yemiyor ek gıda 1 ay önce 1 hafta yedi. Sonra hasta oldu, diş çıkarmaya başladı derken yemiyor 3 haftadır. Bu hafta bir kaç günde bir 1 yemek kaşığı belki. Yine diş çıkıyormuş ondan galiba

7 ay 11 günlükten bildiriyorum. 1 diş çıktı yeni. dik oturabiliyor. emekleme yok. devrilip kalıyor öylece ek gıda fena değil. ilk kızım gibi herşeyi yemiyo ama yiyor iyice acıkınca. kemik suyu yayla çorbası domates çorbası. kahvaltılık, tatlı meyveler. dün ilk kez avokado denedim muzla karıstırıp yedi . yoğurt çok seviyor. gece uykuları berbat hep emmek istiyor. gündüz uykuları 3 kez. bi kere uzun 2 kere kısa. bizde durumlar böyle.

Kizlar bebekleriniz yuzustu yatiyormu artik sabah bi baktim donmus yuzustu uyuyo cevirdim uyandi. Yuzustu uyumak istiyo ama ben cok tedirgin oluyorum. Birde yarin sunnetimiz var insallah cok korkuyorum canı cok yanarmi o agladikca bende aglarim galiba umarim cabuk iyileşir

Bizim çok planlı değil çok açsa ek gıda vermiyorum önce mama yarım saat sonra filan ek gıda yada daha sonra çok zamana takılı değiliz çünkü maşllah bizim kız iştahlı genelde yiyor verdiklerimi hatta biz sofraya oturunca bağırmaya başlıyor onuda alıyoruz masaya uygun birşeyler vermeye çalışıyorum

6 aylıktan beri hep şekilde yatıyor ben yan yatırıyorum sonra o yüzüstü dönüyor oşekilde rahat ediyor

bizimkide birkaç kere kahvaltıda masaya gelmek istedi. Kaymak ve ekmek verdim azıcık. Şapırdatarak yedi

Canım 10 gündür benimkide öyle yatıyor. Düzelttiğim an ağlıyor bende çok tedirgin oldum birkaç gece şimdi alıştım. Normalmiş artık bu şekilde uyuması.
bende en çok ondan korktuğumdan doğduğunun ertesi günü yaptırdık sünneti. Sorun olmadan atlattık şükür. Geçer hemen annesi birşey olmaz küçük paşanın canı acımaz

en azından bir hafta yemiş senin minnos benimki huyundan mi dişten mi pek anlamadım isallah distir ki eger disse 3. Dis geliyor bize demekki

Bizimkide öyle yatmayı çok seviyo ve ağzını burnunu kurtarabiliyo üstelik dönmeye çalışıp dönemezse uyanıyo ağlıyo en rahat yüzüstü yatıyo .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…