2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bizimde alttan patladı ama çok kötü ara ara bağırıyor meyve koymaya silikon dişliklerden aldım ama gelmedikçe daha çok kızıyor pek sevmedi kullanamadık biz ne yapıcaz bende bilmiyorum

Bizimde alttan patladı ama çok kötü ara ara bağırıyor meyve koymaya silikon dişliklerden aldım ama gelmedikçe daha çok kızıyor pek sevmedi kullanamadık biz ne yapıcaz bende bilmiyorum
Ya benimki sevdi içine bugün kırmızı biber koydum.onu bile aldı. Benimkinin de burnu tıkalı açıyorum aspiratorle gene tıkanıyor geniz akıntısı var sanırım uyku düzeni gitti ememiyorda sanirim doktora gidecez böyle giderse. Valla ilk aylar bana daha kolay gelmişti daha iyiydi benimki şimdi çok huy değiştirdi dişten dolayı sanirim.

Ya kızlar 8 aylık olmasına 10 gün var 7 ayın başında biraz dengede durup oturabilmeye başlamıştı. Devamı gelir diye düşündüm ama şu an hiç oturmak istemiyor ya kendini atıyor yanda zaten devriliyor. Baba mama diyordu bir haftadır o da kesildi. 8 ay dolduğunda iyi bir şekilde oturabilmesi gerekirmiş aksi olursa bu bir sorunmuş eşim iş münasebetiyle ile görüştüğü bir çocuk doktoruna sordu bugün bazı testleri yaptırın eksiklik olabilir demiş doktorunuza danışın o da isteyecektir eğer eksiklik yoksa gelişim geriliği olabilir demiş

Bizim ki de tam desteksiz oturamıyor devriliyor 1 hafta sonra 8 aylık olcak ama bizim doktor 9.ayda tam desteksiz oturmadı gerek dedi ve şunu ekledi her çocuğun gelişimi farklıdır

Tamamen açken verdiğimde ağlıyor yemiyor. Mesela 3 saatte bir acıkıyorsa 2.5 saat sonunda başlıyorum hafif hafif vermeye. Doktor da bana ilk ek gıdasını alsın sonrasında isterse emzir yada manasını ver dedi

Canım benimkinde tam oturmuyordu geçen dün doktora gittiğimizde sordum. Kucak delisi yapmışsınız ondan dedi oyun çiti alın dedi. Bırakın içine dedi ki yaptım hemen ertesi günü bizimki birkaç günde oturmaya yavaş yavaş başladı.

Eklentiler

• BFCFA618-8ABF-4124-A97A-E9557CE08B75.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 70
Canım benimkinde tam oturmuyordu geçen dün doktora gittiğimizde sordum. Kucak delisi yapmışsınız ondan dedi oyun çiti alın dedi. Bırakın içine dedi ki yaptım hemen ertesi günü bizimki birkaç günde oturmaya yavaş yavaş başladı.

Bizim ki de tam desteksiz oturamıyor devriliyor 1 hafta sonra 8 aylık olcak ama bizim doktor 9.ayda tam desteksiz oturmadı gerek dedi ve şunu ekledi her çocuğun gelişimi farklıdır
Her çocuğun gelişimi elbette farklı ama insan olumsuz bir şey duyunca düşünmeden edemiyor. Teşekkür ederim canım demek 9 aya kadar zaman varmış

Maşallah kuzuya. Bizim ki zaten tam anlamıyla kucak delisi bi saniye durmak istemiyor. Oturtup ben de arkasına oturuyorum önüne oyuncaklarını koyuyorum ama o alıp hemen kendini atarak yatmak istiyor

Selam arkadaşlar. Dün oğluma menenjit aşısı vurdurdum. B tipi olandan 400 TL baya pahalıymış ama değer kuzuma ne yapalım. Gece çok huzursuzdu kolu ağrıdı sanırım ağır Bi aşı. Bide sabah baktım ki kaşığa tık tık ses geliyor. Dişi gözükmüş hafiften demek yavruma üst üste geldi gece ondan da hiç uyumadı. Ne zaman tam anlamıyla çıkar ki dişi

Canım çok çok geçmiş olsun nasıl şimdi bebeğinin durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…