2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
demek o yüzden uyuyamıyormuş kuzucuk. Kıyamam ona çok geçmiş olsun canım

Çk geçmiş olsun canım. Acaba besin alerjisi de yapar mı genizeti şişkinliği

Cok gecmıs olsun canım tez zamanda toplar ısallah

Canim cok gecmis olsun en kısa zamanda gecer inşallah. Nasil rahatsiz etmistir acil sifalar rahatlatir ilaclari bir nebze

Geçmiş olsun cnm bizim burda da salgın var burun akıntısı hapsuruk bebeğime de geçti burnu akıyor hirildiyo 2 gündür dişte var üstüne çok acayip mızmız ama şükür emmesi iyi. Seninkinde de hirildama balgam var miydi? Kulak burun doktoruna mi goturdun direkt?

Çok geçmiş olsun canım. İnş bundan sonra güzel rahat uykular çeker kuzucuk

Canım ilk kendi doktoruna götürdüm o KBBa yolladı. Hırıldama var ama balgam yok bizde. Hatta arada şu an nefesi kalıyor. Alıyor sanki veremiyor verirken zorlanıyor nefesi

kuzular İstanbul’da oturuyorum ben astım için iyi bir doktor tavsiyeniz var mı? Ben kendim çektiğim için babam benim küçüklüğümü bildiği için bu astım diyebiliyoruz. doktor her ne kadar alerji dese de alerjik astım olduğundan şüpheleniyorum. Bir an önce götürmem lazım iyi bir doktora. Ben kendi doktorum vefat etti. Bilenvarsa İstanbul’da iyi bir alerjik hastalıklar ve astım doktoru bana bilgi verebilir mi?

Astım doktoru olarak bilmiyorum ama ataşehir memorialde mustafa arga var alerji doktoru alerjik astıma da bakıyor sanırım çok iyi bi doktor arayıp bilgi alabilirsin

Günaydınn. uyku eğitimi veren arkadaşlara bir sorum var öncelikle gündüz uykularını düzenleyip mi geceye başladınız yoksa hepsi bi arada mı başladınız ?
Valla cnm uyku düzeni yalan oldu bizim ya diş yüzünden sanirim disler çıkmadan düzen kuramicam. Hem diş hem nezle oldu ikisi bi arada. Ne düzen kaldi ne bir sey. Üst dişlerde 2 aydır nerdeyse kabarık bir türlü çıkmadı ya. Çıksa da rahatlasak. Senin kızın alerjisi geçti mi yiyonuz mu her şeyi

kızlar geceleri nasıl yatırıyorsunuz bebekleri? Ne giydiriyorsunuz ya hastalanacak diye ödüm patlıyor hep ince mi kalın mı diye düşünüyorum üstü
Ben tek body altına da çorap. Ama bizim ev sıcak oluyor. Bazen serinse uzun eşıfman altı giydiriyorum. Üstüne yarım kollu body giydiriyorım

Çok geçmiş olsun ne yazık ki benim tanıdığım yok

Cnm 48 saat bir sey olmadıysa bundan sonra da bir sey olmaz bulantı kusma gözde kayma uyku hali yoksa gerek yok radyasyona. Ama tabi doktor dediyse bir bildiği vardır belki. Bingildak kapanmadiysa bingildak ultrasyonndan da beyin gözüküyor bakabilirlerdi. Geçmiş olsun bu arada inan bebekleri Allah koruyo benim buyuk oglumda 2 kere düşmüştü bebekken bir sey de olmadi turp gibi hala:)

Ne çıkmaz dişmiş arkadasım bunlar ya. Sadece bir hafta biraz rahat ettik yine başladı. Sancısı var huysuzluğu var kendisi yok dişlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…