2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
pazartesi güzel haberler bekliyoruz o zaman ama paniği atlattın demi üzme artik kendini bebisine zarar

pazartesi güzel haberler bekliyoruz o zaman ama paniği atlattın demi üzme artik kendini bebisine zarar
Atlattım canım atlattım şükür nette de çok araştırdım igg pozitif igm negatifse o bağışıklığı kazanmış geçirmiş oluyormuşuz zaten şimdi rahatım ama yine de tabi bu işin uzmanları ne diyecek onu merak ediyorum cnm

Sürekli yatıyorum midem ağzımda canm neler istiyor yapıyorum ama yiyemiyorum. Sanirim giderek artacak bulantılar 4. Aya kadar olmuştu bende bulantı oğlumda. 4.ayda eylül oluyor yaz geçsin demezdim ama.simdi yaz geçsin diyorum.

Bende oğlumda baş dönmesi yasamamistim bu hamilelikte ilaclarin etkisi mi anlamadim hem lekelenmem oldu hem başdönmesi
Bende anlamadım hiç gerçekten ama zaman geçmiyor sanki duruyor çok kötü bir durum diplerde yaşıyorum resmen Allah yardımcımız olsun bir an önce geçsin insallah hepimizin

Bende anlamadım hiç gerçekten ama zaman geçmiyor sanki duruyor çok kötü bir durum diplerde yaşıyorum resmen Allah yardımcımız olsun bir an önce geçsin insallah hepimizin
Oğlun kaç yaşında canm? Bugün oğlumla oynarken bile dayanamadım kafamı tutamıyorum. Dediğin gibi zaman geçmiyor temiz hava ıyi geliyor yürüyüş ama.ona da gidemiyorum lekelenmem oldugu icin odaları geziyorum.artik.

21 aylık daha canım oda aşırı ilgi istiyor meme emiyor hala onu biraktircm ama eşim ve ailem artık onunla daha çok ilgileniyor çünkü bende kafamı tutamıyorum aşırı fenayım. Senin ki.kac yaşında canim

Benim 6 buçuk yaşında eylülde 1.sınıfa başlıcak. Arayı çok açtım o yüzden de şimdi her şeyi unutmusum. Oğlum çok kardeş istedi 3 sene önce 6 haftalıkken kaybetmiştim o.zaman söylemiştim hamile oldugumu çok üzülmüştü şimdi ondan hiç söylemeyi düşünmüyorum oğluma göbek belli olunca soylerim. Şimdi bana diyor anne ne zaman olucak hamile oldugumu bilse havalara ucar

Ay kıyamam ya maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin nasıl sevinir kim bilir

arkadaşlar ilk oğlumda 4 ay lokma yiyemedim yataktan kalkamıyordum sadece serumla beslenebilmiştim,ikince oğluşta da bulantım oldu tabi ama o derece değildi heralde cinsiyeti değişiktir diye düşünürdüm hep ama alakası yokmuş yani her hamilelik farklı işte.şuan da da kendime inanamıyorum ne tiksinme ne bulantı nede kasık ağrısı hiç bir şeyim yok korkmayın desem de çok iyi anlıyorum sizi hormonlarmız dan dolayı aklımızdan çok değişik düşünceler geçebiliyor

benim de korkularım var tabi pco luyum ben onun için progestan.kullanıyordum meğer o arada hamile kalmışım ama haberim yok alerjim var diye doktora gittim benden ciğer filmi istedi çektirdim kirli görünüyor dedi tomgrafi de çekti hamilemisin dediklerinde hep yok dedim sonra progestan bitti baktım adet görmüyprum bi test yaparım ki var kadın doğumcu birşe olmaz dedi ama içim içimi kemiriyor

Hamile olduğunu öğrenmeden önceki hiçbir şeyin bebeğe zararı yokmuş canm Allahin mucizesi iste. Icini ferah tut hiçbir şey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…