2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
gün içinde yoğurt tükettiğim için akşam da süt içiyorum. ablam gebeliğinde öyle yapmıştı bana da tavsiye etti ondan içiyorum her gün:) benim doktorum çok konuşmuyor hatta hiç konuşmuyor desem yeri. kalp atışı için gittiğimde sorarım artık çoğu şeyi

Gunaydin canim..zencefilin asirisi düşüğe neden oluyor..hersey dozunda guzel bazimiz serbest diye cok zorluyor da sansini..hatirlatmak istedim

Evet cnm 2. Dogum ya bak simdi aklima geldi ben ne zaman tutmus diye soracaktim bebegi gorunce heycandan unuttum

Merhaba rabbim hepimize evlatlarımıza sağlıkla kavuşmak nasip etsin isteyen herkese de versin benim de son adet tarihim 16 mayıs beni de eklermisiniz :)

1 haftadır her sabah 1 kupa zencefil çayı içiyorum ben. Taze zencefili kupaya baş parmağımın yarısından daha az bir miktarda doğrayıp içine limon sıkıp üzerine sıcak su ekliyorum bal ısıyla birleşince iyi olmuyor. Stevia kullanıyorum tatlandırmak için. Omega 3 ü de hiç bırakmadım zaten normalde de baya besin destekleri alıyordum ama hamilelikle birlikte sadece Omega 3 ve folat alıyorum. Diğerlerini doktora sormadan kullanmak istemedim.

Sıcak su ile birlestirmekte mi sıkıntı? Kaynar olmadıktan sonra sıkıntı olmaz gibi gekiyor . Pişirmek baya zararlı tabi. Ah kuzum ya ben takviye alamıyorum bu sıra. İlaclari içtigim an midemden tadi ağzıma geliyor.

Ilıyınca eklense sıkıntı olmaz ama direk üzerine kaynar su eklemek balın yapısını bozuyor. Benim de ara ara mide kaynaması ve bazı şeylere karşı tiksinti oluyor ama reflüm olduğu için alışığım zorlamıyor şimdilik ilkinde mide bulantısı olmamıştı bunda da olmaz umarım. Siz de geçince almaya başlarsınız zaten sağlıklı bir yaşam tarzınız var sıkıntı olmaz kısa bir süre alamamanız.

Kızlar bu bulantılar beni çok kötü yapıyor ya resmen hayat durdu benim için bir an önce bitse ya birde şu doğum psikolojisinden hiç birseye adapte olamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…