2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ben her sabah mutlaka bir tane haşlanmış yumurta ve ceviz yiyorum canım. ara öğünlerde de çiğ fındık ve badem yiyorum. yatmaya yakında ılık bir bardak süt içiyorum.
Canim bana doktorum haftalik 350 gr somon veya konserve degilde su posetlerde satilan ton balığı bunlari yiyemiyorsam mutlaka omega 3 almamis söyledi veya baska balık türü yedin levrek vs haftada 3 gün omega 3 tablet almami önerdi. ( somon ve ton baliginda omega 3 orani yuksek oldugu icin takviyeye cerek yok 350 grami gecmemek gerekiyo vucudda civa birikmesin diye derin deniz baligi bunlar. ilk oğlumda cok balik yedim tosun tosun dogdu masallah :))))

Kizlar ilk hamileligimde inanilmaz mide bulantisi cektim ilk 4 ay 6 kilo verdim. prima bella diye bulantı önleyici akupunktur yapan saat varmış mutlaka deneyecem bunda bide koku giderici sprey burun kenarlarina sikiyormussun koku almiyormussun

Kac haftalıksnz ben 5 haftalıkken doktora sordm omage 3 almaya gerek yok dedi

Kac haftalıksnz ben 5 haftalıkken doktora sordm omage 3 almaya gerek yok dedi
4+lardayim ben şuan dogumdan sonra 1 yaşına kadar mutlaka öneriyor anne sütündede omega 3 miktari cok azmis ve beyin gelisimini cok destekledigi icin suan herkese oneriyorum dedi. 1 yasindan sonra cocuklar omega alabiliyor dışardan

Kalp atışını duyayım başka doktora gdp soracam

Bence de kesinlikle var. Omega3 tek başına yeterli değil ama yanında güçlü bir de antioksidan almalısınız. Bunun için instagramda saglikliyasiyoruz sayfasının yazılarını okuyabilirsiniz.

Doktor bana aktardan al dedi ama taze zencefille yapsak daha iyi olmaz mı acaba
taze zencefil harika olur toz olunca ayarlamak zor oluyor zehir gibi olabilir sonra aslında kis aylarında yapardım zencefili rendeleyip bal ile karıştırdım içine de limonu kabuguyla doğrayınca reçel gibi oluyor zencefilin en lezzetli hali bence

Ama somon ciftlik balığı Norveçten gelenlerde de uzun süre dayanıklı olabilmesi için yola ilaçlar koyuluyor balığa. Ayrıca levrek dip balığı. Dip balığı kesinlikle tüketmeyin çok fazla cıva var onlarda

kizlar yukleyemedim malesef boyut büyük diyor baska nerden gonderebilriim bilmiyorum
Sabah : 1 su bardağı süt
1 yumurta 1 dilim peynir
1 tk pekmez yada bal yada recel
1 portakal , havuc veya domates
ara ogun : istersen 1 meyve
ögle: 1 porsiyon etli sebze yemeği veya kurubaklagil
1 porisyon pilav veya makarna
1-2 dilim ekmek
ara : 1 porsiyon meyve 1 dilim börek yada kek
Aksam: 1 porsiyon yayla veya tarhana çorbası veya mervimek
2,3 kofte kadar et , balık yada tavuk
1 porsiyon zeytinyagli sebze yemegi
1 porsiyon salata
1-2 dilim ince ekmek
gece : yogurt , süt

Ayy bende corbalara katıyrdumm zararlı mı diye hep kafamdaydı rahatladım şimdi
Yok yahu bence çokta faydalı. Ama. Kokusu fazla keskin işte.

canım marketlerde satılanlar zaten pastörize edilmiş sütler. onlardan içebilirsin.
Bana doktorum sütun çokta faydalı olmadığını kalsiyuk acisundan yoğurt vata kefir tüketmemi söyledi. Ben henüz bulantilar dan bunu yapamıyorum. Tabi

Ayy hiç denemedim sanırim. Enfes gözüküyor. Yapıyım birazdan. Çok teşekkür ederim kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…