2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aaa canim guatir sinir yapmaz mi hemde nasil yapiyor.ben normalde sakin bir insanım ama tsh yükselsin sınır yapiyo hemen

Sağol canım henüz gelmediler. Tomografi sonucunu bekliyorlarmış.
Çok zor yani. Hep tedirgin yaşıyoruz. Rahatsızlığının biri bitiyor biri başlıyor. Moral veriyoruz hep ama çok korkuyor.

Geçmiş olsun canım babana

Bella cok hassas bi donemdeyiz kırmayın birbirinizi canım yapmayın, hepimiz anneyiz, hepimiz lohusayiz ;(

Ben bir şey yapmıyorum canım. Sadece farkettim ki bir şey demedikçe uslup aynı devam ediyor o yüzden biri artık dur demeliydi .

Anam doldurmuş bezini pasa.. Bizimde boyle arada oluyor erkek bezi degostormek zormus cok cabuk olmamız gerekiyor hemencik ya ısıyor ya kakasını fıskırtarak yapıyor kızımda altını acınca biraz bekletıyordum hava alsın diye..

Cok gec mıs olsun Cnm. Rabbım babana ve butun hastalara sifa versın

Benım kızımda aynısını yapıyor ve 5 bıcık yasında kıskanmaz dedım ama acayip kıskanıyor yapma dedıkce cocugum ustune yatıyor elını tutarken sıkıyor aslında bebege fazla ilgide gostermıypruz gercekten 2 coxuk cok zormus.. Birde yaralarım hala ıyılesmedı birde farklı sorunlar yasadım bagormamak istiyorum ama elimde degil sabrımın tukendıgını hissediyorum. Esımde bu aralar cokcalısoyor mesai mecbur.. Herseyı kafama takıyorum sonra tansiyonum cikiyor yaram acılıyor.. Rabbım yardım etsin gercekten annelik cok zor..

Bu arada arkadaşlar bana inek sütü,içerisinde inek sütü içeren gıdalar ve paket gıdalar yasaklandı
Gecmis olsum canim.bunlar yasaksa laktoz alerjisi olabilir

Benim bir kan gundur var özellikle sırtım ve çenem.sirtim kabariyor ve kizariyor

Ayyy canim kendi eşimi gordum yazdıklarını okurken ben sinir oldum.kac yasına geldi hala oyun oynuyor soru bile sorsam sus dikkatimi dağıtma diyor.ne zaman buyuyecekler hayret bisey.
Kızlar en son 10 gün önce bebeğimin sarılık dwğeri 8e düşmüştü ve doktor artık tehlike yok dedi. Ancak hala gözü ve teni sarı ne zaman gecicek bu
Özemdeki doktor 60 gun sürebilir dedi.gecen devletteki doktora sordum 4 ay bile suren var anne sutu sariligi dedi.sanirim değerin 0 olmasi gerekiyor o zaman geçecek.bizimde ten ve goz hala sari gercek tenini merak ediyorum bebegin

Canim üç dört gündür bizimde kaka sayımız azaldi ve yapinca dolduruyor.seninki masallah tam doldurmuş.40 dan sonra daha az kaka yapıyorlarmış.basta bende korkmuştum az yapinca
Canim cok gecmis olsun ins babanin bir seyi yoktur

kuzum benimkide aralik 2013 dogumlu bes bucuk yasinda, esim haftasonlari bi bahçemiz var oraya küçük bi ev yapmaya gidiyor, gitme diyince.ben sizin için yapıyorum diyor, ikisi basımda, biri tablet izleyince içim raht etmiyor interneti kapatıyorum bu sefer bize sarıyor, oda haklı diyorum,küçükten çok o yoruyor beni, inan geçen banyoya girdi yıka allah yika, elimde bi çocuk tek elle banyo yaptırdım, diğerini babaya verdim çatlayacak oldu aldım mecbur, şimdi icimden diyorum ki bana ihtiyaç duyduğunda sizin için diyip basıp evden gidicem başka işler yapicam,küçügu geçtim büyüğü grzdirse yeter, hakkını yemeyim yine ilgileniyor ama yetmiyor yetmiyor

Bızde eylul 2013 dogumluyız esler oyle Cnm maalesef benı kucukte yoruyor kucakta sureklı aksam 10 da bir baslıyor aglamaya gece 4 e kadar.. Cok zor gercekten.

Kızlar sizin bebişler de arada tıkanıyor mu ya tükürük kaçırıyor süt kaçırıyor boğazına panik oluyorum
Kuzu direk değil dolaylı cevap vericem.
Bu tür şeylerde sakin olmak çok önemli
Birde bebeklerin başına gelebilecek şeylerle ilgili ilkyardım bilgisi olmalı insanın. Ne yapman gerektiğini bilirsen daha az panik olursun kuzum. Ama o dediğin olay normal sanırım kardeşim, kuzen çocuğunda hep karşılaştık..

Kızlar sizin bebişler de arada tıkanıyor mu ya tükürük kaçırıyor süt kaçırıyor boğazına panik oluyorum
Hergün mutlaka oluyor canım panik olma öyle durumlarda, yan yatır sırtına vur. Birde parmağınla hafifçe iki kaşının ortasını sıvazla.

Bızde de oluyor Cnm oksırıyor arada tukurugunu yutuyor galiba boyle boyle buyuuecekler bende cok panik yapıyorum.. Ama genelde oluyor
Bende dedim bizde mi oluyor sadece, yeğenimde hatırlamıyorum çünkü
Öyle canım kendilerini biraz bilene kadar sürekli tetikte olcaz. Onlar sağlıkla büyüsünler de
Anneme soruyorum buradayken kuzum. Haftaya gidecek o da o yüzden biraz stres yaptım Haklısın sakin olmak en önemlisi. Panik yapınca eli ayağına dolanıyor insanın
Hergün mutlaka oluyor canım panik olma öyle durumlarda, yan yatır sırtına vur. Birde parmağınla hafifçe iki kaşının ortasını sıvazla.
Tek bizde olmuyormuş o zaman canım ona da endişe ettim biraz :) o iki kaş arasını annem de söyledi yapıyorum tıkanınca En önemlisi sakin olmak sanırım panik olunca ne yapacağımı şaşırıyorum

Kedi mektupları diye bir kitap okuyorum. Aklıma ordaki kedi geldi

Aynı benim kızım. Dün dayanamadım bağırdım sonrada çok üzüldüm

Benimki Kız
bende diyorum aynı erkek çocuğu gibi çiş yapıyor

Galiba hiç büyümeyecekler
Bizimde kırkımız çıkmaya yakın kaka düzenimiz değişti. Demekki normalmiş. Çok yapıncada endişeleniyorum ishal falan mı diye.

Yetmiyor çünkü sadece yardımcı oluyorlar. Yani sorumluluk gene bizde. Canları isterse yardımcı oluyorlar istemezse olmuyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…