2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yaa :) Ama bak hakkını vereyim hiç kimseye gık demedin bu güne kadar. Bizlere bak sinir stres patlamaya hazır bomba gibiyiz
Bende hamilelikten beri eşime çok düşkün oldum. Geçenlerde de bi instagram krizi olmuştu herşeyden şüphelenir oldum sebep bilmiyorum hormonlara suç atıcam ama yani artık onlar da normale dönüyor

Soğumak iyi oluyor bazen fevri davranmak iyi değil Bende özlüyorum rahat günlerinizi.

Niye kuzum hayırdır
Canım benim kız 1 haftadır ara ara fışkırır tarzda kusuyodu. Bugün doktora götürdük,kendi doktorumuz değildi ağzından lafı cımbızla aldık
Reflü,inek alerjisi,birde idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendi. İdrar tahlilini verince asıl sorun belli olcak

Hahha benim zülmüm evdekilere ,bende olur olmadık kişilerden kıskanmaya başladım anormallik bende biliyorum,,ama benim eşimde de şeytan tüyü var,hep ondan oluyo bak yine kıskandım,

Geçmiş olsun cnm,gıda alerjisinde kaka mukuslu oluyo hatta ilerlerse kanlı bile olabiliyo,bütün hayvansal gıdaları yemıyceksın ,kuzu eti yapmıyomuş bi tek sanırım yanlış hatırlamıyorsam,kuzenımın oğlunda da vardı

Kuzu benimki de bi ara kesildi 2-3 tekrar başladı sonra. Belki de devam ediyordur seninki de. Normal doğumla sezeryan farklı mı olur bilmiyorum ki Tam gelsin anlarsın herhalde adet mi doğum kanaması mı

Sanırım doğum kanaması canım çünkü sancım yok

Bizde seni ösledikk yaa
Doğumdan sonra nasıl yetişebiliyorsunuz diyordun,insan burda aile oluyor girmeyince özlüyor valla

Öyle gerçekten kuzum aile olduk sürekli aklım sizdeydi ne yapıyorlar nasıllar diye düşünüyordum

Evet fevri davranmak hiç iyi değil bunu diyen sen misin Sanırım o rahat günler çok geride kaldı

Kızlar aklınız varsa eş ve bebişle alışverişe çıkmayın.
Doktor dönüşü çocuğa yazlık kıyafet aldık herifin şaşırtmasından ne aldığımı eve gelince gördüm

Ben yine internetten aldım vallahi yazlıkları en kolayı bebekler kendimi mağazalarda alışveriş yaparken göremiyorum

Hahha benim zülmüm evdekilere ,bende olur olmadık kişilerden kıskanmaya başladım anormallik bende biliyorum,,ama benim eşimde de şeytan tüyü var,hep ondan oluyo bak yine kıskandım,
Anam eşine çok belli etme havalara girmesin sonra
Bu benim kendimi tutmuş halim derim ama sizi ürkütmekten korkuyorum

Bu arada arkadaşlar bana inek sütü,içerisinde inek sütü içeren gıdalar ve paket gıdalar yasaklandı
Et konusunda yanlış hatırlıyo olabılırım cnm ya da her anne bebeğe özgü bi diyet olabilir şaşırtmış olmayım,en iyisini drlar bilir

Kızlar Doğumdan sonra kaşınan var mı?
Doğumdan 10 gün sonra çok şiddetli bir kaşıntı başladı. Hala devam ediyor. Kaşınan yer kabarıyor daha çok el ve ayaklarda.
Hep doktora gitmeye niyetleniyorum hep erteliyorum ya da Rüzgardan vakit olmuyor.

Olur arada öyle şeyler...içine atma yeter ki söyle. Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Yine en iyi biz anlıyoruz birbirimizi.
.uzakta kalma; eren kuzusundan mahrum etme bizi
Hepsi için aynı galiba ben sevi bebe’nin aldım oldu :)
Çok sağol canım ben de alayım çünkü yola çıkacağız. Ama bu tarz şeylerde önce eşimi ikna etmeliyim bazen gereksiz buluyor böyle şeyleri.
Hahaha alıngan bir lohusa
Tabii 40 ın çıktı rahatsın
Dermişim...
Kim demiş lohusalık 40 gün diye.
Biz ne zaman bitti dersek o zaman biter
Bugün hem alınganım hem atarlıyım
Ateş topu gibiyim valla evdekileri de uçurdum bugün
İyi yapmışsın rahatlamışsındır.
sorma bende acayip sinirliyim. Allahtan eşim yok :)))
Niye sinirlendin canım.
Babymall dan aldık biz. Orda bir sürü vardı bence en iyisi buydu:))
Sen gezip görmüşsün iyi diyorsan ok. Eşref saatinde kocamı ikna edeyim.
Kızlar aklınız varsa eş ve bebişle alışverişe çıkmayın.
Doktor dönüşü çocuğa yazlık kıyafet aldık herifin şaşırtmasından ne aldığımı eve gelince gördüm
Ne aldın peki
Bu arada arkadaşlar bana inek sütü,içerisinde inek sütü içeren gıdalar ve paket gıdalar yasaklandı
Ama sen eğimli falan yatırıyordun değil mi canım. Ama bu tahmini test yapmadan nasıl direk diyet verdi ki

gece sağabilirsin belki canım

Canım geceleri de süreç aynı olduğu için inan vakit bulamıyorum. Totalde 3-4 saat uyumaya başladım o da yeni yeni.. dinlenmeyince de hiç olmyuyor..

Canım ben de hiç öyle bir şey olmadı. Ama ihmal etme bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…