2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kuzum hangi menüden baktın ben göremedim?
Direk Google yazdık canım e devlet emzirme parası diye. Geliyor zaten gelen sayfadan giriş yaptı. Özel şahıs ödemeleri altında çıkıyor sanırım. Ben çalışmadığım için eşimin e devletinden baktık kuzu. 180 tl olarak yatmış gözüküyor ziraat hesabına. Ama hesabını kontrol etmedik daha.

Evet kuzum ama gel git zor aramız uzak birazcık. Kemerler sıkılı babam git gel yapmak istemiyor açıkcası herkes kendini düşünüyor yani
Bakalım ikna edersem 1-2 gün kalsa öyle böyle idare ederiz. Bugün evden çıkarken annem sordu ablada kalır mısın diye kalırım dedi daha dün hayırrrr diyordu Bakalım pazartesi ne diyecek

Kızlar birşey soracagım bu bebek arabalarında ki pusetler cok içe doğru değil mi otırur pozisyonda bebekler için ne kadar sağlıklı acaaba kullananlar veya doktora danısan varmı içinizde?

Emmesi kulaktaki o basıncı azaltmak için o zaman 0-2 yaş bebek diye seçtiğimde 35tl gibi cüzi bir miktar ücret çıkıyor o yüzden dedim acaba koltuk mu veriyorlar diye.

Reactions: 9ay
Gebeliğin başında yapılan rutin tahlillerde doktor bana senin hepatit aşın yokmuş dedi
Tabi ben bilmiyordum

Şimdi benim bebeğim bundan etkilenmiş midir

Sanırım emzirme bitince aşı yaptırmam gerekiyor
Kırkım cikti adet oldum
Tamda kurtuldum artik derken uff.
Gündüz minik minik uykularla uykuyu alıyo ama yetmıyo yıne uyumak istıyo yıne uyanıyo ,uykuyu kırıyo sürekli senin bebil anladığım
AYnı kuzum birebir. Gündüz uykusu en fazla 15 dk. Uykusu var ama uyumuyor.
Huy demek ki..
Kızlar sizinde bebeğiniz kucağınızdayken başını o yana bu yana savuruyor mu?
evet hatta çarpınca ağlıyor
süt parası da otomatik yatıyor mu? Analık parasını bilmiyordum. Başvuru mu yapmam gerek?
Hiç bilmiyorum ki canım. Doktorun bize söylediği bu şekilde. Diğer zamanlar nasıl diye sordu hatta sakin dedim. Kolik bebek dedi.
Allah Allah çok garip geliyor bana. Belki uykuya dalamadığı için yapıyor
sütü sağar sağmaz buz dolabına atıyorum vermeden benmari ısıtıyorum. Biberonun markası ne peki? Kaç dk sürüyor mesela 30 ml içmesi?
Emmesi kulaktaki o basıncı azaltmak için o zaman 0-2 yaş bebek diye seçtiğimde 35tl gibi cüzi bir miktar ücret çıkıyor o yüzden dedim acaba koltuk mu veriyorlar diye.
evet sadece vergi o. Koltuk yok :)

Sgk dan bir evrak imzalatılıyor sanırım süt parası için eşim kimlik çıkardığı gün sgk ya ve sosyal hizmetlere yönlendirilmiş

Kızlar birşey soracagım bu bebek arabalarında ki pusetler cok içe doğru değil mi otırur pozisyonda bebekler için ne kadar sağlıklı acaaba kullananlar veya doktora danısan varmı içinizde?
İlk 6 ay sırtı düz yatmalı. Puset uygun değil portbebe olmalı.

40’ım çıktı adet oldum ya nedir bu. Gece yarısı bile emzirdim adet olmamak icin. Ama hiç bir şey işe yaramadı. Kızımda da olmuştum. Adet olduğum haftalar sütüm azalırdı (

40’ım çıktı adet oldum ya nedir bu. Gece yarısı bile emzirdim adet olmamak icin. Ama hiç bir şey işe yaramadı. Kızımda da olmuştum. Adet olduğum haftalar sütüm azalırdı (
Ben de 39.gün adet gibi bir hafta süren bir kanama oldu canım. Üzerinden 29 gün geçti gelen giden yok hala
O neydi bundan sonra ne olacak bilmiyorum

Göz için ayrı randevu almamız gerekiyor sanırım canım çocuk doktoru bakmıyor
Evet tatlım. Nasıl muayene edecekse doktor bilmiyorum.
Benim yaklaşık 15 gündür leke bile yok kanamayı geç. Ama 2 gündür karın ağrım var acaba adet mi olacağım diye düşünüyorum. Bugün 40 ımız çıktı.

Eberre evet onlar oturmaya başladıktan sonra uygun ben 8. Aya girerken kullanmıştım kızımda.
Şimdide içine yastık koyuyorum boşluğu dolduruyoruö kafasının altına da destek yapıyorum arabada o şekilde gidiyoruz. Yani yatakta yatar gibi duruyor

Aynı benim gibi olmuşsun.bir arkadaşım o zaman sut seni korumaz dedi hamile kalma acısından.hic dikkat etmedim sutum azaldigina

Bence gündüz sutun yetiyorsa buzluğa at canim.disarda oldugunda verirsin.ben öyle yapacam. Ben bayagi bir süre sağarak verdim bir sorun olmadi

Ya al bendende o kadar. 40 ım çıktı. Bir gün temiz kaldım ertesi gün adet gördüm ama oda bir gün geldi ikinci gün gitti 3. Gün lekeli geldi. Dün gelmedi ama akşam adet ağrısı gibi karnım ağrıdı. Bu sabahta aynı ağrı var. Anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…