2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olacak ben 20 sinde keseye bakmaya gi dicem Allah nasip ederse suanda coraspirin folic crinone jel estrofem ve haftada 2 kez iğne vurguluyorum sizin doktorunuz ne zaman sonlandirdi ilaçları ??
3 ay devam demsti yine dr karar veriyo bitise o birak demeden devam canim

Slm kızlar bugün kontrolum vardı 11+6 günlük çok şükür bugun ense ölçümü yaptı doktorum kan aldı bakalım ense ölçümü normal görünüyor dedi hayirlisyla kan sonucumda iyi gelir inşaallalh cinsiyetide 2 hafta sonra geldiginde söylerim dedi hareket ettiginde heyecandan bakamiyorm ekrana çok tuhaf bı his

Sen bide renkli ultrasonda gor o bebisi

İkiz bebek bekleyen arkadaşlar doktor sizede rahim ağzını takibe alıp gerekirse dikiş atacaz dedi mi acaba
Her gittiğimde bakılıyor bana canım, bu gittiğimde dikiş meselesini konuşacağım çünkü rahim ağzı yetmezliği beni korkutuyor işin açığı. Bakalım ne diyecek

Gecmis olsun diyen arkadaslar Allah razi olsun. Fazla sayfa gecmis o yuzden tek tek diyemiyorum.cok sukur lekelenmem bile olmadi daha. Her wc de cok tedirgin oluyorum. Benim gibi kanama yasanlar rabbim bidaha yasatmasin. Korkusu cok zor gercekten. Ben hic yormadigim halde oldu kanamam kanamadan once 3 gun zaten bisey yapmiyodum.olacagi varmis.
İkiz bebek bekleyen arkadaşlar doktor sizede rahim ağzını takibe alıp gerekirse dikiş atacaz dedi mi acaba
Benim daha erken diye galiba simdilik bisey demedi doktor. Hatta 15 gun sonra gel dedi normalde bu saliydi randevu. testler isticekti sonraya atti. Yat dinlen kipirdama dedi. Hatta gittigim icin kizdi normalde bugun icin cagirmisti. Cunki kanamada yatman lazim sen ustune arabada sarsilarak geliyosun o yuzden 1 gun sonra goreyim demistim dedi.

Banada ultrasonda 3 boyutlu gösterdi ilkdefa ben çok heyecanlandım. Doktordan önce ben söylüyorım ay bu sırtı dimi ay bukolu dimi diye. Ekrana bak uzun uzun izle canım 3 haftada 1 görüyoruz yavrumuzu.

Orkide_sever canım tekrarlamamasına çok sevndim inş vir daha yaşanmaz ikiz her zaman risk öyle demişti doktorum. Korkunu okadr iyi anlıyorumki her wcye gidişimde artık 3 cm dğşae görürüm heralde diyorum yavrularımızı inşallah sağlıkla zamanında kucağımıza alırız

2 haftada bı gidiyoruz biz onda bile gunler geçmiyor bugün minik hareketlerini görünce bı heyecan yaptm

Gözünüz aydın hanımlar. Bebişlerede kocaman bir maşallah

Amin canim Allah razi olsun. Insallah kimse yasamaz yasamasinda..

ymrsis Çok cok geçmiş olsun bir daha tekrarlamaz inşallah
Gozun aydin iyi oldugunuza sevindim Morasigi
Kontrolun iyi gectigine sevindim darisi tahlil sonuclarina insallah
canim geçmiş olsun tekrar bir daha olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…