2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah korusun canim bebeklerini sevindm iyi olmana. Isyernde bi arkadasn cok kanamasi oldu ayri kanama kesesi varms kackere rapor aldi smdi 4 5 aylk okdu bisi olmadi sukur. Biz tabi cok pank oluyorz tedavylede oldgundan. tum yavrulari allah korusun

Iyi aksamlar kizlar❤ hepinizi okudum kabuslar havada ucusmus yine :s bnde onceki gece kopeklerdn kactim hep kocaman 2 kopekle ugrstk butn gece esmle kurtuldk sora. Daha once kolay dogm yapmsm sezaryn ama karnm hic kalmams bebeklerimin biri kayipti. Dun gece de kendi doktoruma kontrole gtmisim bitane bebek digeri yok kaybolms tek olck diyo allahim cok kotuydu ya

Hayırlı olsun canım rabbim hepimizinkini tamamına erdirsin inşallah

Oo hosgeldin canim az kalmis ins guzel sonuclar alacaksin❤

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin gözünaydın

Ahh canım ya, ben sana diyorum dikkat et kendine diye neyse bununla geçmiş olsun. Ev temizleyecegim diye kendini yorma. Allaha emanet olun
hos geldin canım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bilgilerini yazarsan seni de listeye ekleyeyim

Benimde sabaha kdr çamaşırıma akmış şimdide wc de aktı doktoru bekliyorum

Benimde 4 gün hala lekelenmem var. Neoluyor bize yaa
Şimdi geldim kanama demek düşük tehlikesi demektir ama kanama yaşayan gebelerin %90 nında tehlikeli olmuyor dedi önemli olan rahim ağzı ve boynunda açıklık olmaması olursa geri dönüşü olmuyor düşüyor dedi prolutonu tekrar 4 günde 1 e düşürdü rabbim korusun hepimizinkini çok zor buldum inşallah kaybetmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…