2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Amin canim aynen insan korkuyor cok sukur fitilden sonra leke olarak gelmisti insallah bi daha gelmezm

çok geçmiş olsun canım.

Götürdüm ama yazmadı progestan iğneyi estrofeme yazdı iğneyi yazmadı bende mecburen devlet hastanesinden randevu aldım inşallah sorun çıkarmazlar
Valla doktoruna gore mi bu durum acaba. Ben kendi saglikocagi doktorum degildi baska bi saglik ocaginda bile yazdirdim aldim igneyi.

Amin canim aynen insan korkuyor cok sukur fitilden sonra leke olarak gelmisti insallah bi daha gelmezm
Amin inşallah canım gelmiş geçmiş olsun tekrardan
Kan sulandırıcı iğne kullanan arkadaşlar sizden de bu iğne için rapor çıkarmanızı istedilermi bugün sağlık ocağına gittim Dr yazmadı rapor istedi
Benim aile hekimim yazıyor hiç dorun çıkarmadı. Ben rapor çıkaracağım ama Doğuma kadar kullanmam gerekiyor o yüzden. Biraz fazlaca yazdırıp uzunca yazdırmak için gitmek istemiyorum o sebepten

Kızlar sanırım ben 37 haftaya kadar çalışmaya devam edecemicem. 2 gündür ruh gibiyim.
Aman dinlen canım her bebek kıymetli ama biizm bebeklerimiz dahada kıymetli emek var zorluk var. Bende rapor almadım işte çalışırken erkenden suyum geldi, bebekler yoğunbakımda yatarken yenidoğancı doktor bana demişti her bebeğimiz kıymetli toparlanması çok güç bol bol dua edin inanım çok çabalıyoruz çünkü tüp bebek kıymetli bebek demişti adı ordan kaldı bende
Hemen hemen aynı seyleri yaşamısız bende 3 gündür pembe kahvarengi akıntıyla uğraşıyorum. Muayene oldum ama doktor birşey göremedi, adet sancısı gibide sancım var. 2 gündür evden çıkmıyorum. Doktor progesteronu kesti bende 7 hafta kullan yeter progesteronda soru işareti ama yinede veriyoruz dedi. Grçmiş olsun canım bol bol dinlen

cok geçmiş olsun canım allah bir daha yaşatmasın

Geçmiş olsun canim bebekler iyiymis bak ne güzel kanamada gecer emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…