2019 başlayıp negatif sonuç alanlar

ygtatskrdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
161
145
İkinci denememdi sorunumuz morfoloji bir aşılama iki tüp negatifimiz var psikolojik ve fiziksel olarak çok yoruldum artık bi sene tedaviye ara vereceğiz alternatif tıpa yöneldik İstanbul Üsküdar da Ermiş Attar diye bir yerden kendimize macun ve çay aldık eşimin değerlerine göre devam edeceğiz eğer 2019a kadar bi gelişme olmazsa 2020 de bahçeci tüp bebek merkezinde tedaviye başlayacağız Göztepe medikalparkta tedavi oldum ve negatif sonuç aldım hastaneye güvenmek önemli gerçekten ben güvenimi kaybetmiştim beklediğim gibi oldu açıkcası ama bu süreçten geçmeyen hiç kimse bizi anlamıyor ...

Merhaba iyi günler bende transferimin 10.günü beta hcg yaptırdım negatif çıktı yarın yani12.gün tekrar yaptiricam sence sonuç değişir mi lütfen bisey yazın..

Merhaba değişmez boşuna yaptırma bile sürekli negatif sonuç almak bizi daha çok yıpratıyor ben 7 gün de yapmıştım ikisinde de doktor babana hamile olsan belli olurdu demişti ama yine de sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…