Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ardnlina canım hayırlı uğurlu olsun bebişin kendini toplayınca bize detaylı anlat
Benimde yarın detaylı ultrasonum var inşallah hayırlı haberlerle döneyim 23.haftaya giriyoruz kocaman olmuşuzdur sağlam tekmelerden anlıyorum
6 kg aldım galiba hızla alıyorum maşallah
Ama ben aylardır etten kıyma dan tiksindim, yemeklerden tiksinmiştim ne yapabiliyorsan onu yapıp yiyordum pek de sağlıklı beslenmedim maalesef, d vitaminim, b12 değerlerim falan baya düşük çıktı heryerim ağrıyodu zaten, şu an 5 kutu ilaç içiyorum
Doğuma kadar devam, içim dışım vitamin oldu
Yarın 12 de randevumuz sağlıklı haberini alalım yeter

Selamün aleyküm Kızlar size bisey danismak istiyorum bugün adetin 8. Günü ovu testi yapmaya bugün başlayım dedim idrara batırır batirmaz t belirdi snrm pik olmaya cok yakın ya da pik oldu sorun su ki ben bu ay bal çörek otu tarçın kürünü deneidm hala kullanıyordum su an ovu testinj boyle görünce devam etmeli miyim bilemdim daha once bu kürü deneyip hamile kalan varsa kac gun kullandi kürün tarifinde 12. Gune kadar dio
Maria26 cnm sen yapmışsın snrm bu kürü kac gun yemistin

Eklentiler

• Screenshot_20190927-145330.png
    311,3 KB · Görüntüleme: 24
Ay tsk ediyorum cnm bende arastirimistim az önce iletisime geçtim allah razi olsun 1 kavanoz istedim minimum 3 kavanoz dedi ama bi deneyelim dedim senin testler ne alemde cnm

Inşallah vesilen olur canim ya bende bu ay tutmazsa sipariş etcem yine hem kendime hem eşime benim testler allaha emanet testlerdemi sıkıntı var yoksa yumurta dami anlamadım dün akşam iki dakka halettim düş aldım deprem oldu bugünde korkuma yapamam sabaha kaldı artık

Eklentiler

• Screenshot_20190927-185330.png
    334,5 KB · Görüntüleme: 19

Normalde 10 gün felan diyor lar ama yumurtlama başlayınca bırakmak gerekiyor diye biliyorum yarınki testine göre bırakırsın sende bence riske atma derim

Hayırlı uğurlu gelir inşallah bu kür sana da canım Bende testlerde pil görür görmez bıraktım, her yerde öyle yazıyordu çünkü.. Normal sağlıklı beslenmeye devam etmiştim kürü bırakıp vesile olsun sana da inşallahhhhh

InsAllah cnm çok saolasın instagramdaki bi gebenin günlüğü sayfasina da mesaj attim ebru abla da bırak kürü dedi Rabbim ol der ve olur insAllah bu ay senin bu kürü yaptgn ay mı gebelik olmuştu cnm

kızlar 4 bat benim ama 4 gündür felaketim kabızlık bel ağrısı karın ağrısı halsizlik baş ağrısı gerginlik yorgunluk bide ates basıyor beni çökmüş durumdayım

çok sevindim iyi olduğunuza cnm gözünüz aydın bol bol hasret giderin bebişle dünki günden soragüzel haber almak iyi geldi
haydi geçmiş olsun gözünüz aydın kuzumm.. Allah analı babalı büyütsün.. iyi olmanıza sevindim..
kaç kilo boy kaç doğdu:)) ohh evinize de geçiyorsunuz maşallah size.
Gözünaydn canm Rabbim kokusundan Ayırmasın seni ❤❤
Sağlıkla buyutun inşallah
Ardnlina allah analı babalı büyütmek nasip etsinn
Şekerliklerim hepinize geçmişler olsun, Allahım bir daha yaşattırmasın
Ardnlina canım güle güle sağlıcakla büyüt bebişini
Ardnlina
Tebrik ederim hayırlı evlat olsun inşallah
Maria26
Seninde güzel haberlerini bekliyoruz yarın kuzum
Bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar çok sağolun

Ah gelinim doğmuş, hoş gelmiş prensesim sağlıcakla analı babalı büyüsün inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…