Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar reglime 8 gün var bende kabızlık var 2 gündür çok kötü normalde hiç kabız olmam ateş basıyor ellerim ateş gibi sanki hep bugün baş ağrısı ve aşırı gerginim vücudumda ödem çok göğüslerimde bişey yok sizce gebelik belirtisi midir

Kuzumm evladına sağlıkla sıhhatle kavuş inşallah
Kızının sağlıklı sıhhatli güzel ömrü olsun

Doğumdan sonra müsait olunca yine bilgikendir bizi
Allahım yardımxın olsun .

Allah yardimcin olsun sorunsuzca atlatırsın hemencik iyilesirsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın evladını
Bizlere de dua etmeyi unutma olurmu

oyyy Allah yardımcınız olsun sağlıkla kavusun

Ayyyyy bir bebişimiz daha geliyor
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım, mis kokulunla buluşmaya dakikalar kalmış çok heyecanlı
Sezeryan da olsa bir avazda olup bitsin inşallah ağrın sızın olmasın fazla, boll oll sütün olsun, hiç gazı olmasın bebişin

Sezeryan sonrası, Dr lar söyler belki ama bana demişlerdi yani, ben yanımda sade nescafe götürmüştüm narkoz sonrası 2 3 tane peşpeşe içmiştim ve nerdeyse 4 5 lt su, hiç baş ağrım falan olmuştu. Yanımda bide hurma, incir, hummana still çok kullandım ben oğlumda 6 aya kadar. Hastanede başlamıştım içmeye, diğer markaları hiç sevmemiştim işe yaramıyodu ama hummana tek tercihimdi inşallah yine ondan alıcam şimdi kısmet olursa..
Günaydın bu arada

ben acı elma yağından zehirlenen çocuklar duydum canım kiraz çekirdeğini denemedim doktor gaz damlası verdi onunla sakinleşiyo genelde
Evet bende o ara okumuştum, abartıp sabah akşam damla ile değil de avuç avuç sürüyormuş bazıları ayak altı dışında karnına bile süren oluyomuş ben çok araştırıp kullanmıştım canım hiçbir sıkıntı olmamıştı tabiki 2 damla olarak kullanıyordum. Günde 1 kere 2 damla elimde ısıtıp iyice sonra ayaklara masaj yapıp çorap giydiriyodum he tek kötü yönü oğlan 3.5 yaşında hala çorapsız duramıyor ayakalrını fazla sıcağa alıştırdım sanırım gaz olmasın diye yatana kadar yaz kış çoraplarını çıkartmaz asla

Canımm amiinn hadi inşallahh sağlıkla kavuşun miniğinle haber edersin ❤

Ay canim hadi gözün aydın sağlıkla kucağına al minnosunu haber ver çıkınca

Sağlıcakla al be işini inşallah kucağına ağrısız sizisiz bisekilde canım

olabilir balımmm olmaz diye bişi yok damlası yeter

Ayy cnm ya şimdi gördüm umarım sağlıcakla zahmetsiz kuağına almışsınıdr bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…