Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa sorucam valla
dün benim yumurtlama günümmüş tamam mı ama ben bnu bilmiyordum
neyse dün gece eşimle bişeyler oldu felan buraları geçiyorumm eski yöntemlerden geri çekilme olarak yolumuza devam ediyoruz çekilme olduktan sonra malum sıvı geldikten sonra biz tekrar yani eşim tekrar temizlenmeden falan devam etti kübi . yani gebelik oluşmaz dimi? zaten ne meni kalmıştır ki olsun ? insanlar aylarca uğraşan insanlar var benim oncacık şey ile gebelik oluşmaz dmi ay resmen korkuyorum hamile kalmak istemeyn tek insan olarak tarihe geçicem

Olabilir cnm tabiki ihtimal var benm arkadasim iliski sirasinda gelen sividan hamile kaldi mesela. Sizin iliski yasaginiz doldumu yoksa suan senmi istemiyorsun

Olabilir cnm tabiki ihtimal var benm arkadasim iliski sirasinda gelen sividan hamile kaldi mesela. Sizin iliski yasaginiz doldumu yoksa suan senmi istemiyorsun
Doldu yani bu aydan itibaren başlayabilirsin demişti doktorum .. ama ben suan istemiyorum hatta önümüzde ki 6-7 ay istemiyorum. zaten iş durumum falan da buna müsade etmiyor şimdilik.
deme ya ertesi gün hapı alsam ?

Doldu yani bu aydan itibaren başlayabilirsin demişti doktorum .. ama ben suan istemiyorum hatta önümüzde ki 6-7 ay istemiyorum. zaten iş durumum falan da buna müsade etmiyor şimdilik.
deme ya ertesi gün hapı alsam ?
Alabilirsin ozamn 72 saat gecerliligi vardi onun ama her gecen saat etkinligi azaliyor. Kendini ne zamn hazir hissedersen en uygun zmaan o zaten

Ben geçen sene oğlanı emzirmeyi bıraktığım ay, bu şekilde olmuştu tabi gebelik falan asla düşünmüyordum ihtimal vermiyordum tabi sağlıksız dı ve tiroidimden dolayı kahbetmiştim maalesef.

inşallah cok canım tesekkurler insalalh uğur getirisn sizin ilk belirtileriniz nelerdi azcik anlatirmsinz
Hatrıldığım kadarıyla sırt bel ağrısı olmustu . Başka bir beliriyö yoktu benım belirtiler 6 haftalıkken başladı . Ve ağır devam etti .

Hatrıldığım kadarıyla sırt bel ağrısı olmustu . Başka bir beliriyö yoktu benım belirtiler 6 haftalıkken başladı . Ve ağır devam etti .
benimde suan ara ara sırt ve bel agrisi var surekli kasik.batmasi dolgunluk gogus ucu sizlamasi

Instagramdan macunhane sayfası var cnm ordan kadınlara özel macundan aldım
Cnm hatirlarsan benim lh testlerim tam koyulasmadi hatta asiri silikti nasıl gebe kaldim diye sasirmistim sanirim yumurtalarda var problem daha kaliteli olsun diye denemek istedim instagram kullanmiyorum ama bi bakayım herkese farklı seylermi var acaba bide fiyat nasıldı

Erkeklere özelde var spermler için canim bence faydalı ben faydasını gördüm iki gün pik halinde kaldı testlerim inşallah vesilen olur

65 tl iki ay gidiyor

ben acı elma yağından zehirlenen çocuklar duydum canım kiraz çekirdeğini denemedim doktor gaz damlası verdi onunla sakinleşiyo genelde

3 aylık oldunuz, ben o aylara geçer diye umuyordum hangi damlayı kullanıyorsun? bu ara uykuya çok zor dalıyor ya dalana kadar bidaha acıkıyor en merak ettiğim uyku düzeni oturtabildiniz mi?
bize 5 aya kadar düzelir dedi doktor. zinco kullanıyorum günde 4 defa 4 damla şeklinde uyku düzenine gelirsek gündüz uykusunu attı bazen 2 kerw uyuyor bazen toplasan 2 saate yetişmiyo ama gece uykularımız düzenli şükür 8-9 gibi uyuyo sabah 6ya kadar acıktığında kalkıyo emziriyorum geri uyuyo

iyiymiş bende akşam 9 sabah 9 düzeni oturtmaya çalışıyorum. 3 saatte bir uyanıyor ayrı bi huzursuzluğu yoksa. akşam ışıkları kapatıp emzirip gazını çıkarıp kundaklıyorum. 2 gündür bu sekildeyiz insallah böyle devam eder. gün içerisinde kendimi dinç hissediyorum bu sekilde. tek derdim süt o kadar sey yiyip içmeme rağmen zar zor yetiriyorum sütü. daha fazla ne yapmam lazım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…