Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi gördüm canım, ennn iyisini yapmışsın boşver o kadar para verme, bence yaptıkların çok iyi devam et 2 3 ay, ama ara vermeyin çalışmalara devam edin, Rabbim 1 taneyle bile olmayacak diyen Dr a rağmen bile verir biliyorsun inşallah 2.teste gerek kalmadan bebiş gelmiş olurrr

Bizim sayı 4 milyon 800 bin. Toplam sayı 24 milyon . Ileri hız 13. Morfoloji 2 . Sizin morfoloji neydi kuzum? Adet bittikten sonra yumurtlamaya kadar olmasın yumurtlama gününde mi günaşırı diyorsun ?

Inşallah öyle tabi Rabbim büyük. Ne güzel dualar ediyorsunuz ya Allah razı olsun:) szinsperm değerleri neydi abla

Bizim sayı 4 milyon 800 bin. Toplam sayı 24 milyon . Ileri hız 13. Morfoloji 2 . Sizin morfoloji neydi kuzum? Adet bittikten sonra yumurtlamaya kadar olmasın yumurtlama gününde mi günaşırı diyorsun ?
yumurtlama gününden önce 4-5 gün olmamış olsun bide öyle deneyin diyorum.
bak böyle bizim sperm testi.

Eklentiler

• 1E79149C-E680-4BAF-A708-D28A35489508.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 38
Sizin değerler baya iyiymiş ama :/ bak bizimkineEki Görüntüle 2306371
morfoloji ile bizim normal sperm yazan olay aynımı bilmiyorum ama sen takviyeleri yap dene olmazsa ilacıda alır denersiniz kuzum bi zamanı var inşallah yakıncacıktır o zaman.
ayrıca bu güünlerinde tadını çıkar hamile olunca hayatın değişiyor hele doğunca kökten değişecek sanırım

Illaki bugünlerinde güzelligi var ama biyere kadar kuzum ya :) senin kimyasal da olmuştu ayrıca :) benim 1 sene bitti hiçbirşekilde olmayalı:) neyse Allah büyük hayırlısi diyelim senelerceee bekleyenler var Rabbim çok aratmasin. Sizinde kucaginza sağ salım almayı nasip etsin kuzum .. Adi ne olacak insallah kuzumuzun:)

evet ben cok kimyasal yaşadım biliyosun 4-5 kez. oda cok sinir bozucu
inşalalh senin direk sağlıklı bebişin olur.
amin kuzum allah razı olsun allah sizlerede tez zamanda nasip etsin.
ismi hala kararsızız iki isim arasında kaldık.
Uras : şans talih mutluluk demek.
Demir Alp : demir gibi sağlam güçlü genç demekmiş.

ikisinden biri olacak

Inşallah kuzumm. Ayyy alp ismi çok güzel:) ama sanki uras alp da olur gibi? :) benim poyraz ismi çok hoşuma gidiyor. Ama biz 5 senelik sevgililk döneminden beri hayalimizdi ömür ismi tabi babasının ismi başta olacak şekilde-.- mehmet ömür:) Allah nasip ederse tabi. Kız ismi hic düşünmedik bizde o kadar odaklamışız erkege hahaha

poyraz kuzenimin oğlu
herkesin bebeği erkek olunca sülalede isim bulmak cok zor oluyor
uras alp hiç düşünmemiştim bende alp i sevemedim Demir Ali istiyordum aliyi eşim istemiyor

mehmet ömür de güzel geliyor kulağa inşallah nasip etsin allah kuzum.
bende de kız isimleri hazırdı ama erkek hiç düşünmemiştim o kadar kıza odaklanmıştım

Inşallah öyle tabi Rabbim büyük. Ne güzel dualar ediyorsunuz ya Allah razı olsun:) szinsperm değerleri neydi abla
Canım bizim 2.diye acele etmiyorduk yani öyle test falan yaptırmadı eşim.
Ama günde 1 paket sigara, sebze meyve yemez, sağlıklı beslenme yok stresli iş, yorgun hep falan e yaşı da 40 a geldi diye ben 2 ay 10 gün keçibpynuzu kürü yapmıştım ve 2.ay oldu ben ne zaman hamile kalsam hep keçiboynuzu kürü yaptım zaten eşime.
Kendimde çörekotu kürü.
Biz aylarca burda okuya okuya gün aşırı denedim hergün denedim yok olmadı. E sorun varsa sperm de araştırdım ki sık ilişki çözüm değil. Seyrek perhiz li ilişki. Kürleri yaptım, ramazanın başlarıydı, çok üşeniyordum zaten. Baktım o ay 2gğn koyu çıktı ovu testi, 2.gün silikleimeden önce tek ilişki oldu zorla Bi daha da olmadı ertesi gün silikti yani. Ama biz sildikten 1 gğn önce ilişki ile tutmuş oldu. 3 4 gün sonra ilişki oldu ama o tutmadı erken döllenmeydi benim zaten. 1 gün önceki tek ilişki turmuştu. Aklında olsun diye yazdım kuzum
Sen duanı et şifa versin Rabbim bekletmesin hiç beklemediğin Bi an gelecek

Ağzına sağlık saol ablam. Deneyeyim o sekilde

Aklındaki kız isimleri neydi :)

Kızlaarr nasılsınız
Hamile anneler size bişey sormak istiyorum
Bacağımda varis gibi bişey dikkatimi çekti sanırım yeni oldu çünkü daha önce hiç görmedim bunun gebelikle bi.ilgisi varmıdır ?

Kızlaarr nasılsınız
Hamile anneler size bişey sormak istiyorum
Bacağımda varis gibi bişey dikkatimi çekti sanırım yeni oldu çünkü daha önce hiç görmedim bunun gebelikle bi.ilgisi varmıdır ?
iyiyiz canım sen nasılsın ?
ben kendimde öyle birşey farketmedim ama sanmam gebelikle ilgili olcagını ayakta cok iş yaptıysan ondan oluşmuş olabilir.
belkide ilgisi vardır ama gebelikleee bilemedimmm :)
nerelerdesin sen yerleştinmi iyice yeni evine.
diyet topiğine gitmiştin galiba en son nasıl gidiyor kg verme işi :)

keşke bende verebilsem ama şubata kadar alma modundayım maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…