Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükğr ki öyle yapmışım ya
İnan yürüyemiyorum
Ki öyle ağam şaham göbeğimde yok
10 dk yürüyorum 5 dk oturuyorum
Kız ben şimdiden öyle yürüyemiyorum bel fıtığım daha şimdiden zorluyor, gündüz aşırı yoruluyorum çünkü. Artık son 3 ay koca göbekle zate. Hiçbişey yapamicam valla yardıma gelen gelir artık

Senın birde oğlun var
Bende işte butun halı perde yıkandı .
Koltukları silmek istiyorum gözüm yerse onları silcem .
Onun harici ev temiz ço şükür

Senın birde oğlun var
Bende işte butun halı perde yıkandı .
Koltukları silmek istiyorum gözüm yerse onları silcem .
Onun harici ev temiz ço şükür
Tabi canım imkansız oğlana akşamı bile getiremiyorum temizlikte, baca dip köşe yardım eder annem ablam falan son ay, ama yapıcak bişey yok oğlan hep dağıtıyor zaten. Zaten bu dfa öyle çok gelen giden olmaz inşallah bende kabul edemem oturmaya kimseyi anca çocuklarla ilgilenirim

Kızlarrr nasılsınız?? Bi söyle uğrayıp geceyim dedim :) bizim bebisin önüne biraz engeller cıktı baktım üzülüyorum en iyisi girmeyin topige dusunmeyim bi süre dedim ama sizi çok özledim:)

hoşgeldin cnm

he onu hatırlıyorumda görüşmeyeli ekstra bişi oldu sandım öyle diyince bea.
sayıyı vs. dert etme.
kür yapıyomusunuz ?
Kuzum ilaç verdi doktor emodex. Ama almadık şuan için. 3 ay kullanımı bin liraya yakın. Keçiboynuzu, çakşır suyu, çörek otu yağı, zeytinyaginda kuru incir, macun , ceviz fındık yedirmedigim şey kalmıyor adama

Kuzum anlatmıştım ya sana :/ sperm sayısında azlık, hızında düşüklük, morfoloji 2 .. çabalıyoruz bakalım baya ugrascaz gibi çünkü hepsi kotu :/
Geçmiş olsun canım, tedaviye ek keçibpynuzu kürü de denedin mi Hiç? Çok faydası var H bıkmadan hergün taze hazırlaman laızm ama. Aslında içse 1 2 aya düzene girer bence

inşallah ilaca gerek kalmadan bu yaptıklarınla gelir bebişin kuzum.
ben incir kürünü vs. yaparken ilk aydan etki edeceğine asla inanmadım.
sperm testi öyle çıkınca 2-3 ay daha olmaz bizim anca düzelir sonuçlar diyordum ki.
bebişimiz çıktı geldi

inşallah senin hemencik olur bi takviyelerle.

Inşallah kuzum çok dua et olur mu banada?
Sizde mi almamıştınız ilaç? Ben bilmiyordum esinde sorun olduğunu sadece sende pko gorunumu olduğunu eşinin sigarayı bıraktığını falan biliyordm

Geçmiş olsun canım, tedaviye ek keçibpynuzu kürü de denedin mi Hiç? Çok faydası var H bıkmadan hergün taze hazırlaman laızm ama. Aslında içse 1 2 aya düzene girer bence
Saol abla. Yazmıştım ama görmedin sanırım:) keçi boynuzu , incir kürü, macun, çakşır suyu, çörek otu yağı,ceviz fındık hepsini kullanıyor 2 haftadır falan. Sayı ve hızın düzelmesi bi tık daha kolayms ama morfoloji biraz zormus burdan arastirdigima gore.

Inşallah kuzum çok dua et olur mu banada?
Sizde mi almamıştınız ilaç? Ben bilmiyordum esinde sorun olduğunu sadece sende pko gorunumu olduğunu eşinin sigarayı bıraktığını falan biliyordm
bize ilaç vs. vermediler bu değerlerle cocugunuz olur dediler.
eşimde 1. derece varikosel çıkmıştı.
sperm sayısı 15 milyon toplamda 60 milyon du.
ileri hızda %10du.
bende pko görünümü vardı ama pko değildim aynen.
sigarayıda bırakmadı sadece ramazanda azaltmıştı 2-3 tane içiyordu.
ve yine ramazanda incir kürü ve diğer şeyleri uyguladık.
4-5 gün perhizli ilişki olmuştu.
öyle geldi bebişimiz.
sana tavsiyem spermde sıkıntı oldugu için sık ilişki yaşamadan perhizli ve yumurtlama gününde yada ymurtlamaya 1-2 kala bi deneyin derim.
yani biz 1 sene gün aşırı vs şeklinde denedik olmadı.
ramazanda bunları yapıp perhizli ilişki ile oldu.

Maria26 nında sık ilişki ile olmadı seyrekle oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…