Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba inşallah burası uğurlu gelir en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız

Sen harikasın canım hayran kaldım sana bebeğini sağlıcakla bol sütle büyüt inşallah. Gerçekten yasadigin süreçler çok zor süreçler ama sen çok pozitif karşılamış çok pozitif anlatmissin . Tamda bu kızlar stressiz pozitif olmak doğumda çok önemli. Ben tam tersi kötü örnektim ama orası ayrı tabi hepimize sağlıklı güzel mutlu hamilelik ve doğum diliyorum pozpozitifff

çok teşekkür ederim psikoloji gerçekten çok önemli. insallah senin de böyle doğumun olur
Doktorun kimdi cnm doğumu kendi doktorunmu yaptırdı?
ayşegül kalın. maalesef o yoktu. o gece şehir dışındaydı

Geçmiş olsun kuzum şimdi nasılsın

40 artı 3 de sezeryanla doğum yapmış biri olarak gözlerim dolarak okudum hikayenin
Sağlıkla,analı ,babalı büyüsün bebeğin inşallah
Mutlu ve huzurlu bir yaşam dilerim

40 artı 3 de sezeryanla doğum yapmış biri olarak gözlerim dolarak okudum hikayenin
Sağlıkla,analı ,babalı büyüsün bebeğin inşallah
Mutlu ve huzurlu bir yaşam dilerim
amin çok teşekkür ederim sezeryanı normali önemli değil aslında sağlıkla kavuşmuşsunuz ya

Kizlar bi arkasimin bebiki bu. Cinsiyeti ne olabilir? rrica etsem tahminde bulunur musunz 14 haftlk

Eklentiler

• IMG-20190909-WA0046.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 37
Bu da 3 aylkmis kizlr yenisi varmis

Eklentiler

• IMG-20190909-WA0050.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 32
Çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine

Forumu okuyordum içimden geçirdim H E ninde doğuma az kalmıştır diye bi baktım hakkatten çok az kalmış cnm G gamzeli_bebis benden önce davrandı

Bebişini hayal et yumuk ellerini gülüşünü agucuklarını benim aklıma hep öyle şeyler geliyo
İlk ay pek tepki vermiyormuş ilk aydan sora tepki vermeye başlıyormuş onu öğrendikten sora üzüldüm ben bana tepki versin gülsün isterim onum için çok sabırsızlanıyorum. Şimdi böyle elimi karnıma koyunca konuşuncada tepki versin diye bekliyorum ama hiç tık yok bu ara zaten hiç hissedemiyorum

Şuan kızımm dediğim an tekmeyi yiyorum
Çok güzel çok eşsiz Allahım herkese nasip etsin ama çokta zor
Dün gece yine kıvrandım , uyuyamadım
Allahım yardımcımız olsun evlatlatımızı sağlıkla alalım kucağımıza .

Bu arada senınde aktif zamanlara az kalmıs .
25-32 arası çok hareketli oluyorlar .
Şimdi benım hareketleri o döneme göre azaldı ama çok güçlendi
Karnımı delip çıkıcak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…