Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canım, rubella igg ve cmv igg pozitif olması önceden bağışıklığın olduğunu gösteriyor, benimki de öyleydi, onda sıkıntı yoktur o açıdan. Yalnız glikoz açlık ise biraz fazla çıkmış gibi, belki tekrar tahlil ister doktor ya da şekerli gıdaları/karbonhidratı biraz azaltır.

Kullanmadım hiç ama garip gerçekten
Test bozuk olabilir ama canım
Bence sen yine de bugunleri değerlendirmeye çalış
Testler geçen ayda aynı oldu 15den sonrasını yapmamistim cnm buswfer adete kadar denicem bakalım koyulasma olacakmi
Denemekde zorlasiyo ortalara doğru benimki bi istemiyi sinir oluyorum yaaa

Saolsn cnm cok tskkrler. Giderken actm sadece bi muz yemistm. Artk p.tesi gidince ogrenirim

Kızçelerim, ağrılarım sızılarım derken bir de üstüne hasta oldum boğaz enfeksiyonu burun akıntısıyla başladı şimdi de öksürüyorum deli gibi. Yarın da görümcem evleniyor, bakamadım buraya hastalıkla uğraşmaktan. Nasılsınız? Var mı güzel haberler?

Geçmiş olaun beybi yazın daha zor oluo boğaz nezle

Çok geçmiş olsun canım

İyi akşamlar kızlar nasılsınız konuşamadık uzun zamandır?
Günaydın canım, maşallah senin az kaldı artık
Sayılı haftalar günler
Valla benim iştahım açıldı artık hep acıkıyorum dikkat ettiğim halde 2 haftada birazcık kg almışım ama karnım baya çıktı Bi anda, şu vitaminler çok açıyo iştahı ya gece bile acıkıyorum

Günaydın canım midenin bulantısı geçti mi? Vitaminler beni de yaktıBebek nasıl iyi mi? Evet çok az kaldı benim kız hala ters dr eğer iki hafta içinde dönmezse 30 eylülde sezeryana alırız seni diyor bekliyorum bakalımHazırlıklara başladın mı sende?

Aslında bazı hareketler var nette bebek ters olanlar için canım baktın mı hiç?
Ayyy çok şükür ya benim 17.haftafaydı sanırım serumalrdan sonra geçti hala az az var ama kusma yok tabi yiyorum bir de istediğim herşeyi çok şükür
Bebiş de en son iyiydi 28inde detaylı ultrason unuz var kuzum, sonra inşallah hazırlıklar hızlanır
Karnım çok çıktı büyüdü baya 4 aya kadar 2 kg almıştım şu an 3 4 kg almış gözüküyorum ama bu 2 hafta coştum herşey yemek istedi canım frenkemeye çalışıyorum hamur işi falan da yemiyorum ama nasıl aldım birden 1 2 kg anlamadım

Bebek sağlıklı olsunda kiloyu da verirsinBizde bu şekilde kendimizi teselli edelim inşallah detaylıda da bir sıkıntı olmaz Sen bütün herseyini halledersin bebeğin Göbekte hamiliğin olmazsa olmazı göbekli olucan tabi ki

Benim bulantılar bitti ya çok şükür kilolara hazırlıklıydım çünkü oğlanda da iştah tam gaz açıktı kendimi sıka sıka 16 kg ile bitmişti bunda da öyle olacak
Ayda 2 kg alsam 13 14 kg ile biter en fazla bu gebelikte
63le kaldım 66yım şu an
Veririm yaaa valla benim için önemli olan 5 6 aya kadar çok almamak sonrası zaten bebik kendine alacak kiloyu
Süt için bize de yağ lazım o kilolar boşa gitmeyecek emzirme emzire yağları yakacağız inşallah
Fazla fazla veririm ben zaten hem oğlan hem kardeşimiz peşinde koşmaktan

İnşallah hepsini veririz hemencik o yağlar bize enerji olur Çok ödemde var oda gidince makul bir kiloya düşeriz yine

Darısı başına kuzummm

Canım ya bende shahla hanımı araştırıyorum sanırım ona gideceğim hastane hakkında bilgi verir misin Muayene ne kadar, doğumlar ne kadar, gece olursa doktor Doğuma geliyor mu, epidural normal(prenses Doğum) var mı vs

Benim bulantılar bitti ya çok şükür kilolara hazırlıklıydım çünkü oğlanda da iştah tam gaz açıktı kendimi sıka sıka 16 kg ile bitmişti bunda da öyle olacak
Ayda 2 kg alsam 13 14 kg ile biter en fazla bu gebelikte
6
Veririm yaaa valla benim için önemli olan 5 6 aya kadar çok almamak sonrası zaten bebik kendine alacak kiloyu
Süt için bize de yağ lazım o kilolar boşa gitmeyecek emzirme emzire yağları yakacağız inşallah
Fazla fazla veririm ben zaten hem oğlan hem kardeşimiz peşinde koşmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…