Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 3 haftada 1 gidiyordum. Şimdi 28ine perinatologa aldırdı randevuyu. 1 hafta sonra da bana gel dedi. Yani 5 hafta görmicez bebişi, 28inde ayrıntılı görücez inşallah. Sonraki haftada kendi Dr umuza gidicez abla. İnşallah bulantıların geçer hemen valla ben kendime geldim 1 2 haftadır

Sağol kuzum geçer inşallahh.. başladığı anı hatırlıyorum.. bir sabah uyandım birden bi sinyal gibi bişiy oldu öyle başladı birden de gider inşallahh❤
Gittiğimiz sulu yemekçi teyzem de üzülüyo bişiy yiyemedim diye.. müdürüm de daha önce yediklerine saysın dedi

Ay bende ama haftalarca sulu yemek çorba yiyemedim hep kuru yedim. Şimdi çok şükğr herşey yiyorum ve cidden birden kesilmişti darısı sanaa
Bide ben hareketleri hissetmeye başladım sonra yavaş yavaş azaldı birden de kesildi
Benim uzun sürdü de sizin olmasınnşallah
Yoksa 12 13 haftada bitiyo herkesin. Benim 15.haftada pik yapmıştı Dr demişti ama 1 2 hafta içinde tamamen çekilip bitecek sabret diye öyle de olmuştu. Pik zamanı oluyormuş sonra 1 hafta içinde azalıp bitiyomuş.

Çok güzel anlatmissin canım teşekkür ederim maşallah kuzuya sağlıcakla büyüsün

Ayy inşallahh birden gitsin..❤

Üzgünüm ama sanırım düşük olacak
İnşaallah olmaz
Banada öyle geliyo ama hep devlette ölçtürdüm çok güzel artıyodu dün aksam tıp merkezinde kan verdim sonuç şaşırttı neyse artık hayırlısı tekrar kan veririm bugün

Kızlar değerim 3000 küsürken bir gecede 1300 e düşmesi normal mi bilginiz var mı
İnşallah düşündüğümüz gibi olmaz ama baya yarıya düşmüş üzgünüm adınıza
Kese vs gözükmedi değil mi? Kimyasal olma ihtimali yüksek. Eğer kese oluştuysa ki 3000 değerle oluşmuştur, kendi kendine düşme ihtimali de yüksek. Son kez 2 gün sonra baktırın bence ve bu değerlerle birlikte kadın doğum uzmanına gidin size yardımcı olacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun

Yap kuzum ama bazen de çıkmayabiliyor hemen biliyorsun ama inşallah çıkar yaa tutmuştur inşallahhh denersin bakalım ama ben ovudan 9. Gün akşam 10 11 gibi yapmıştım
Ben tam 10 gün olsun öyle yapayım önceki düşüğümde de catladiktan 10 gün sonra yapmıştım silik çıkmıştı ayın 11 inde yaparım inşallah

Yap kuzum ama bazen de çıkmayabiliyor hemen biliyorsun ama inşallah çıkar yaa tutmuştur inşallahhh denersin bakalım ama ben ovudan 9. Gün akşam 10 11 gibi yapmıştım
Ayyy bide Maria26 bizim 11. Gün değilde 10. Gün oldu acaba kaçırdık mı diye düşünüyorum ya 6.-8. Gün gece ve 10. Gün öğlen oldu 11 de düşündük de olamdi ya işlerden dolayı bı yerden de önceki yumurtlamadan önceki günden tutmuştu gibiydi öyle olur inşallah diyorum

Benimde işte 9.10.gün pikti. Sadece 10.gğn oldu kuzum yani yumurtlamadan önce oldu. 11.gün silikti ama olmadı. Bizimde yumurtlama öncesi tuttu seninde inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…