Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan tam 20 haftalığım , az önce kızçem bize kocaman bi tekme attı mutluluktan ağlattı beni
Biz düzenli olarak eşimle sürekli karnımı açıp konuşuyoruz bugün cevap verdi inanılmaz bi duygu . Rabbim isteyeeennn herkesleere versin ,amin. Hayırlı akşamlar kizlar

Aynen n yaaa nasıl hatırlıyorsun
Rabbim aynı duyguları yaşatsın canım inşallahhh o kadar içten Dua ettim ki şu an
Ben dalgasına yapmıştım burda herkes yaptı heveslendim 10 tane testim var ya dur yapayım öylesine nasıl olsa yok dedim testler bitsin bari dedim

Bende bu 1 haftadır sağlam yiyorum tekmeler bazen diyorum cidden bu kız mı yaa bu ne güç diyorum
Haftaya iyice sağlamlaşır artık

Ay maşallaahh ..

annesi hazırlıklı ol
O tekmeler bazen inletiyor.
Rabbim isteyen herkesi bu tekmelerle inletsin
Ay hadi hayırlısı olsun n
Normal mi oldu, kaç kg doğdu bebiş nasıl annemiz nasıl

Çok heyecanlı yaa mis gibi kokular sarmıştır dört yanını
Canım yeni doğum yaptıgı için çok sorularla sıkmak istemeidm.
Biraz kuzusunun keyfını çıkarsın alışsınlar birbirine hepsini yazıcak bende size iletieim

Büyük ihtimalle normal ama çünkü suni sancı falan verdiler 1 gibi sonra konusamadık bebek doğunca yazabıldı .

Ay doğru yaaa bende sanki sen de gittin yanına gibi sordum insan telefona bakamaz Bi süre anca toparlansın keyfini çıkarsın sağlıcakla büyütsün kuzusunuu ismini ne koyucaktı
Darısı bize inşallahh bir avazda

İsim konusunda son ana kadar kararsızdı
Doğunca karar vericem demişti
Bakalım ne koydu gelince öğrenicez

Aminnn amiinnnn

Allah razı olsun canım ya Canım ben burada ki herkesin hikâyesini biliyorum beraber dertlestik neredeyse herkes hamile kaldı benim gibi 1-2 kişiden hariç hepsini de hikayesini hatırlıyorum galiba Rabbim herkese sağlıklı bir şekilde evlatlaruni kucağına almayı nasip etsin bizim gibi bekleyenlere de Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Size de gelecek canım benim sadece vakti var biliyorsun
En hayırlısını en sağlıklsını nasip etsin Rabbim bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…