Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hoşgeldin ..

İnşallah listemız ugurlu gelir .

Nerde oturyorsun ? Yaşın kaç ? Ne zamandır denıyorsunuz ?
Hoşbuldum :) Bursalıyım görev gereği doğuya geldik eşimle. 26 yaşındayım troid rahatsızlığım vardı o yüzden korunuyoduk şimdi iyileştim çok şükür 5 aydırda deniyoruz kadın doğuma hiç gitmedim haftaya gidicem bi kontrol amaçlı :) İnşallah uğurlu gelir burası bana :)

İnşallaaahh

Merhaba, tüp bebek tedavisine mi başlayacaksınız acaba, hangi merkez belli mi? İnşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz.
İnşallah canım ilk defa gelecez Erbil Yagmur dan randevu alacam daha önce bahçeci çalışmış ve 8 yıl bekleyen arkadaşım onun sayesinde hamile kalmıştı bize nasıl bir yol izletecek bilmiyorum sen tüp bebeğe mi başlayacaksın

Ben de bu ay da olmazsa tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum canım, işten izin durumlarını ayarlamam lazım bakalım, aslında çok bunaldım, tamamen ayrılmayı da düşünüyorum. Şu anda resmen tedavi sonucundan çok doktora nasıl gidip geleceğimi düşünüyorum, çok yıpratıcı gerçekten, kimseye de söylemek istemiyorum, söylesem ne tepki alacağım belli değil, bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…