Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eveet kim test atıyor kızımız test aşerdi

Ayy ağzından bal damlıyo
Darısı başınaaa inşallah
ben atardım ama evde kaldı öglen atarım benim bu testler bozuk galiba bugunki testtede c nin yanında çizgi çıktı birdaha labquick alırsam:)

Reactions: H E
ben atardım ama evde kaldı öglen atarım benim bu testler bozuk galiba bugunki testtede c nin yanında çizgi çıktı birdaha labquick alırsam:)
Benımkide o marka gı

Nolmus bozukmu çıkıyomus

Benımkide o marka gı

Nolmus bozukmu çıkıyomus
canım bende habire saatler sonrada olsa silik çıkıyor insan ister istemez umutlanıyor freelyde hiç çıkmazdı silik hatta burayada atmıştım bir resim baya vardı çıplak gözle daha belliydi

Eklentiler

• de.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 35
canım bende habire saatler sonrada olsa silik çıkıyor insan ister istemez umutlanıyor freelyde hiç çıkmazdı silik hatta burayada atmıştım bir resim baya vardı çıplak gözle daha belliydi
Bende freelyden çok memnundum .
İdrarı tamlatır damlatmaz 2. Çizgim çıkardı bat 3 ken bile ..
labo da 1 dk sonra dalan çıktı bu ikimci çizgi .
Zaman geçtikçe netleşti ..

Bende freelyden çok memnundum .
İdrarı tamlatır damlatmaz 2. Çizgim çıkardı bat 3 ken bile ..
labo da 1 dk sonra dalan çıktı bu ikimci çizgi .
Zaman geçtikçe netleşti ..
labquick olsada olmasada hep ikinci çizgi var

Canım yok aklıma birşey takıldı bide benim ben 30 35 gün arasında oluyorum ya e 14 aralık adet oldum nasıl 11 12 ocak bat okuyor benim
e tamam 13 ocak bat zaten... 30 gün oluyor döngü
31inde silikleşti demi 31inden say yine 14.gün 13 ocak değil mi yanlış mı hesaplıyorum..

labquick olsada olmasada hep ikinci çizgi var
Benım geçen ay negatifti hep canım ..
bunu ilk defa duyuyorum ..
Mesela bat 8 ken yapmaya başladım .
Sabah yapıp akşam bakardom hiç çizgi çıkmıyodu . Bat 6 yken sabah göremedim akşam geldiğimde çizgi vardı .. bat 5 kende sabah çok silil gördüm akşam daha netleşmişti z bugunda aynı şekilde . Test durdukta belirginleşti
Canım testini gördüm hayırlı olsun bence meleğin seninle benim bat tarihim yok ama bekli bu ay zamanında olurum listeye beni de ekler misin? 31 Ocak diyelim batı
İnşallah cankm Allah razı olsun ..
rica etsem özelden mesaj atarmısın . Pc geçince ekliyorum .. burd akalınca üzerine konusmalar oluyor bulamıyorum :)

canım nettenmi aldın sende benim attığım resimdeki çizgi hakkında ne düşünüyon birde tek bunda değil belki 10 tanede çıktı acaba neden aldıgım yerdemi sorun var bendemi

Tamam canım atarım inşaallah becerebilirsem :)

canım nettenmi aldın sende benim attığım resimdeki çizgi hakkında ne düşünüyon birde tek bunda değil belki 10 tanede çıktı acaba neden aldıgım yerdemi sorun var bendemi
Netten aldım canım .

Son kullanım tarihi ne yazıyor??

1 test bozuk desem 2 3 te bozuk olamaz ya ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…