Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyyy ben olsam ohoooo neyse ki bende artık düşünmüyorum
sağlıkla kucağımıza alabilecek miyiz o bile meçhul. böyle önceden çok plan yapmak istemiyoruz biz, Allahtan eşim de benim kafamdan. kıyafet bile yetecek kadar almayı düşünüyorum. hele sağlıkla kavuşalım internetten söylerim kapıya gelir kıyafet onlar sorun değil.

MaşallahSağlıcakla gelsin

Kesinlikle öyle canım bi laf var ya eskilerin doğmamış çocuğa don biçilmez diye bekle biraz daha bende kızımda öyle yapmıştım kıyafetlerini son 2 ay kala almaya başladım doğunca büyüdükçe yenilerini ekledim saglikla olsun da gerisi boş

aynen öyle. bir de geçtiğimiz yıl ben bi olaydan çok etkilendim. ondan sonra da sanırım bu biraz daha arttı. yani ölümden başka her şeyin bi oluru var da ölüme yok iste. Allah herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin hep böyle dua ediyorum

Amin amin insAllah cnm

Ben testle takip etmiyorum ovulasyon u ama uygulamada bnm de 31 yüksek ihtimal yazıyor... Hangi günleri degerlendrdn cnm
Bi de hala şu yumurta aki şeffaf akıntının ne zmn geldiğini çozemedim ben catlayinca mi
18 regL oldum canım .
22 bitti .
Değerlendirdiğimiz günler ;
23 , 24 , 25 , 27 , 30 , 31 , 1 , 2

Şeffaf akıntım 29 - 30 unda geldi .
31 inde çatladı yumurta ..
Çatlamadan önce geldi yanı benım

H E ovulasyon testi yapsana
yanıma almadım .
Ama dünkü silikti .
Yok yapmıcam adetden bi kaç gün geçerse yaparım 2 ay önce öyle yaptım negatif çıktı o günden sonra asla erkün yapmam dedim Aynen
Sen bilirsin canım . O zaman hakkında hayırlısı

Benim o zmn ya gec olustu ya da gec catlatti yum bnm 1 2 ocak geldi seffaf akıntı bende 20 22 23 25 27 29 3 u degerlendrdim

Amin tatlim hepimizin

canım benim testler bozuk heraldeki hele bir tanesinde baya çıkmıştı ama sonra koyulaşmadı hergün tazemi yapcan bend ebu ay eşime yüklencem belki aşılama olurum yada klomen ve incir havuç kürü denerim

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…