Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim keciboybuzunu kaynatip kurmu yapican bende bu ay incir havuckuru esimede keciboynuzu yapicam yoksa bal corekotumu yapsam:)

Reactions: H E
canim keciboybuzunu kaynatip kurmu yapican bende bu ay incir havuckuru esimede keciboynuzu yapicam yoksa bal corekotumu yapsam:)
Senin silik çıkmıştı canım noldu sonra takip edemedim kusura bakma :) regle daha var dimi .. aynen canım 6 7 tane kaybatıp sabah akiam içiricem fındık cevİz falan artık allah ne verdiyse :))))) eşine kür yap keainlkle.. biz oğlumda 2 ay yapmıştım eşime zaten bu kür 1 aylık değil en az 3 aylık oluyor biz 2.ayda faydasını görmüştük. Geçen ay 5 gün içti bıraktı zaten hep hastaydı bir sürü ilaç kullandı normal yani olmaması valla

umutlandırmış olmayım ama ben kendimde bunu belirti olarak saymıştım. hiç olmadığı kadar kuruyor ağzım, hala devam ediyor bu durum
Ay insallah ya , zaten her ay umutlanıyoruz bu ayda umutlanalım :) yani su icemem midem bulanırdı en fazla 2bardak falan , suyla is yaparken resmen suyu aseriyorum :)) soguk soguk su icesim geliyor

Ya kizlar gogus ucundaki yuvarlak ve gogus ucum kahvelesti bu bir belirtimidir

Ya kizlar gogus ucundaki yuvarlak ve gogus ucum kahvelesti bu bir belirtimidir
Benim iki arkadaşımda ve ablamda ilk belirti göğüs ucundaki koyulaşma oldu ama benim düşüklerimde hiç hatırlamıyorum olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…