Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya normalde cok su icmeyen biriyim, nerdeyse şu 1haftadir ağzım kuruyor gece bile kalkıyorum bazen . Sizce belirti midir ?
umutlandırmış olmayım ama ben kendimde bunu belirti olarak saymıştım. hiç olmadığı kadar kuruyor ağzım, hala devam ediyor bu durum

Folik asit kullaniyomusunuz doktor bana verdi ama imternette cok iyi seyler okumadm baslamadim kullanmaya o yuzden
Ben de doktorun verdiği bir multivitamin kullanıyorum, folik asit de içinde var, ek olarad bir de omega 3 alıyorum.

Reactions: H E
Bende yarin alim ozamn bu saydiklarini pek tuketmiyorum zaten tesekkur ederim

Reactions: H E
Ben adet oldum kuzularr benim icin umit beslemeyinn dedim
Ayyy kız adetimiz bile bir geldi tövbe yarabbimmmm şimdi girdim yazacaktum buraya .. yarın sabah gelmesi gerekti baktı ki ben bıraktım gün saymayı geleyi dedi 25.günde gelmiş oldu şimdi bu regl sapıttı iyice .. oh rahatladık ama olsun yarın gidem de 2 kg keçiboynuzu alayım

Senin de mi geldi ben de gun boyu girdim baktim yoktu az once girdim geldii... yarinda yogun gunum cok isim olur... agrim da cok .. usuttuk tabi hava buz gibi....
Evet evet sen al canim yesin guzelce:)

Bende pembeler getirdim buraya havası değişsin topiğin güzel anne ve anne adaylarım benim :)

Eklentiler

• CYMERA_20190110_190506.jpg
    238,7 KB · Görüntüleme: 33
  • CYMERA_20190110_190442.jpg
    256,1 KB · Görüntüleme: 30
  • CYMERA_20190110_191246.jpg
    217 KB · Görüntüleme: 29
  • CYMERA_20190110_190528.jpg
    251,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20190110-125514.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 33
Senin de mi geldi ben de gun boyu girdim baktim yoktu az once girdim geldii... yarinda yogun gunum cok isim olur... agrim da cok .. usuttuk tabi hava buz gibi....
Evet evet sen al canim yesin guzelce:)
Aynen bende tüm gün geldi gelecek bekledim :) hayırlısı olsun bizim vaktimiz değilmiş öbür aya inşallahh. @Vintagelife den güzel haberler alalım bari inşallah

Ayyy ne güzel yaaa Allah tamamnı erdirsin :) benim oğlum var bende çok isterim kız olmasını ama artık Rabbim bize de ne uygun görürse o olur :)
Benimde oğlum var canım kızımda yolda allahın izniyle böyle sıralı oldu bir oğlan bir kız allah seninde gönlüne göre versin :)

Benimde oğlum var canım kızımda yolda allahın izniyle böyle sıralı oldu bir oğlan bir kız allah seninde gönlüne göre versin :)
Ayyy inşallahhh yaa :))))) erkeğe de razıyım ben oğlum maşallah çok akıllı bana aşırı düşkün, kız çocuğunum heyecanını güzelliğini de yaşatır inşallah Rabbim ama olmazsa erkeğe de razıyız tabi yeterki sağlıklı olsun

herşeyin hayırlısını dile evladın erkeği kızı olmuyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…