Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@dvtb valla anlamadım ne olduğunu. sana neyin kastını yapayım ki ben? ya kızlar farkında olmadan kendim hakkında çok konusup size nispet yapıyormusum gibi mi hissediyorsunuz?
hayır canım tersine yardımcı oluyorsun kendi fikrini söylüyorsun bence öyle düşünme sözüm burdaki bayana değil ama bin çeşit insan var grupta bin çeşit ruh halinde olabiliyorlar ben dünki testimi attığımda yok ben göremedim diyenler bile oldu içimden nasıl göremezsiniz dedim ama cevap vermedim sen en azından yoksada dürüst cevap veriyorsun

hayır hiç de kendinden bahsetmiyorsun bile... sürekli test diyorsun bu da nispet mi oluyor canım ya
lütfen öyle düşünmeyin... konuşulur hallolur diye düşünüyorum olmayaydı iyiydi ama napalım...
benim varım yoğum test. test yaptırmak test efektlemek testte çizgi görmek teste çizgi yapmak

tesekkür ederim, kendimi kötü hissettim bi an

yok canım hissetme burda bazıları gebe hassas bazılarıda gebe kalamıyor hassas:)
gebe kalamayanları da cok iyi anlıyorum aslında. bu yüzden hani ben hamileliğimin ilerleyen zamanlarda da gündelik hayatımızda buraya dahil olurum, sizinle beraber bat beklerim, sorularınıza elimden geldiğince cevap veririm.

insanoğlu vucudu o kadar karmaşıkki doktorlar bile anlayamıyor o yüzden en azından birbirimizden mantıklı cevaplar alabiliyoruz mesela benim testte silik çizgiler neden hep çıkıyor

insanoğlu vucudu o kadar karmaşıkki doktorlar bile anlayamıyor o yüzden en azından birbirimizden mantıklı cevaplar alabiliyoruz mesela benim testte silik çizgiler neden hep çıkıyor
evet mesela sende bekledikten sonra silik çıkıyorsa ve adat oluyorsan, ilk 10 dakikalık sonucu baz alıcaksın. bende de mesela hiç silik çıkmazdı negatifse negatifti

Reactions: H E
evet mesela sende bekledikten sonra silik çıkıyorsa ve adat oluyorsan, ilk 10 dakikalık sonucu baz alıcaksın. bende de mesela hiç silik çıkmazdı negatifse negatifti
canım benimde öyleydi ama şu ovulasyyonla takip ettiğim aylar öyle oluyor bende diyorum acaba azda olsa hcg yükseliyor ama sonra olmuyormu ne bileyim kendime sebep arıyorum herhalde dunki teste silikte değil gözle baya vardı hatta akşam yaptım tekrar bu sefer daha çabuk bir saat içinde çıktı sabah yaptım çıkmadı anlamadım

çok ilginç gerçekten. toplu mu aldın testleri? içinde bozuklar mı vardı acaba

Kızlar yorumlar mısınız
Merhaba canım, lh değeri fsh’ın 1,5 katı gibi görünüyor, bu durumda pco sendromundan şüpheleniyor doktorlar. Kilo vermeni de bu nedenle önermiş olabilir, kilo hamile kalmaya engel olacak diye bir genelleme yapılamaz tabi ki, kilolu olup hamile kalan da çoktur ama pco’ya neden olabiliyor bildiğim kadarı ile. İdeal kiloya yaklaşınca pco da azalıyor bir anlamda. Bu arada pco varsa eğer ovulasyon testleri de hep silik çıkabiliyor, o yüzden yanıltıcı sonuç verebiliyor.

Napayım kuzum yaaa yeni mesajlarda konunu gördüm dedim napıyorsun bi bakayım testi gördüm

Reactions: H E

Kesinliklee canım öyle şey olur mu burada hep diyoruz işte hepimizin kısmeti kaderi bir değil. Ne zorluklarla hamile kalıyoruz. Brn çok eminim valla hamile değilim bu ay zaten çok ilaç içtim dua ettim hayırlısı neyse o olsım ben beklerim Allahım dedim kaç ay daha lazım sa.. sizlere dua ettim ediyorum valla benim belli ama mesela senin için @Vintagelife için çok isterim inş sizin bari olsun güzel haberinizi alayım. Kimse burda nispet yapmıyor ki birlkte dua ediyoruz bekleme süreçlerimiz aynı ne güzel gebe olanlara seviniyoruz heycanlanıyoruz oh hadi inş bizde de olacak diyoruz umutlanıyoruz ne güzel. Kötü düşünen kıskanan varsa ama zaten bence başka topiklere gider bakar ne biliyim

Ben bebişi düşürdüğümde haziran analarına yazdım ya ordan bı kız ben .ok etkılenıyorum falan demıstı .
o yuzden bıraz çekınıyorum
Yuh ya etkileniyosa çıksaymış kendi. Ne ayıp ya. Ben oğlumda da bu forumda çok güzel 6 tane arkadaş edindim. Hatta whatsap grububumuz var hepimiz farklı illerdeniz 1 tanesiyle görüştük bi kaç kez. Yani 4 yıl geçti hala konuşuyoruz arkadaşız. O zamanda bizim grupta vardı kaybedenler hiç bi zaman sen çık falan dememiştik etkilenyoruz dememiştik valla millet tuhaf ayıp nedir ben bu insanı kırıyormuyum demiyor hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…