Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu ay ki bat dan sonra doktora gitmeye karar verdik bende biraz enfeksiyon felan oluyor bunun önüne geçmemiz lazım die düşündük ve karar verdik eşimle şimdi dogru doktor arayışı içindeyiz. Gaziantepte olan varsa dr önerebilirmi .

Hayrılısı canım inşallah bır sıkıntı yoktur .
Hayrılı haberlerını beklıyoruz

Ben bebişi düşürdüğümde haziran analarına yazdım ya ordan bı kız ben .ok etkılenıyorum falan demıstı .
o yuzden bıraz çekınıyorum
ben de aynı şeyi aralık annelerine yazarken hissettim.. ama başkaları yazarken de ben etkileniyordum üzülüyordum... hiç kimseye de yazma etkileniyorum demedim...
ama tabiat bu düğün cenaze iyi kötü güzel çirkin bir arada hep...zıtlıklarla biziz... herkes aynı şeyi düşünemez...

Evet canım sadece 1 regl gördum . İnşallah sağlıkla devam eder
İnşallah kuzum bende olursa inan korkarim herhalde yine aynı olacak diye 4-5 ay kimseye soyleyemem bide canim 15 gün kanamam devam etti hep kırmızı değildi pembe kahverengi bı gün var bı gün yok devam etti sonra bir hafta gelmedi şimdi 3-4 gundur yine var adet mı yine kanama mı devam ediyor emin olamadım canım normal adet kanamam gibi değil çünkü çok kafam karıştı doktora da haftaya gideceğim hiç anlayamadım

Korkularım evet var Bende şuan öyle dusunuyorum canım 4-5 ay kımsyee söylemem .

Sende kürtaj olmustun ? Kusura bakma hatırlayamadım bı an ..

hayır senlik bir şey değil bu benden başlamış olabilir ama bugün de ayrı bir alınganlığı söz konusu...

darka da bana yazmasına rağmen kime dedin dedin.. dvtb neden?
Blişyorum ama inan çok üzüldüm .
Kimseyı kırmak değildi niyetım .
ayrıca hamılemıyım o bile belli değil .

Ben öyle bıan dedim eğer varsa rahatsız olunursa farklı bır grup açıp ikisini idare ederim dedim .
Demez olaydım

hep wihanın suçu o açtı

En çok sevdiğim şey insanların mutluluklarına ortak olmak :) bi kere iyi düşünmek lazım değil mi sen bi kardeşin için nasıl düşünürsen ne istersen rabbim onu sanada nasip eder bu hasetlik neden anlam veremiyorum ben düşüğe hamile kaldığım zaman eltim tarafından kıskanıldığımı farkettim ne düşündü hakkımda ne istedi bilemem ama benden bir kaç ay sonra kendiside hamile kaldı ve düşükle sonuçlandı ben çok üzüldüm o bana bi geçmiş olsun bile dememişti olsun canı sağ olsun. Ben hamile kalamasam bile gelirim sizin bebişleri görmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…