Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun ki testte de bişey yok
Bata 6 , 7 gün

Testimi sende görmüştü.n sanırım canım ikinci çizgi silik di
Taa eski mesajşara döndüm baktım canım evet silik çizgi gözüküyor ama markadan yana sana çekincelerimizi söylemiştik .
Ya kimyasal oldu ya test markasından dolayı ..

Hakkımızda hayırlısı olsun canım üzülme . Olur inşallah

İnsallah cnm

Çok üzüldüm canım Rabbim saglikla yeniden nasip etsin insAllah beni DE listene eklersen svnrm bat 13 ocak

Yok canım kullanmadım bu ay farkli olarak sadece inofolik combi kullandm sogan kürü yaoiordm guya 3 gün içtim sonra içemedim
:))
Hadi inşallah hepsinin faydası olmustur .
Ben hiçbir şey hissetmiyorum ..
ilk geneliğimde de hissetmedim :)
Şuan bi takvıme göre 7 gün , yumurtlamaya göre 6 gün kaldı ..
dünden beri test yapmaya başladım elimde fazla test var :)) doğal olarak gün oldugu için hiçbişey çıkmıyor :)

Bende şuan sadece kasık batması mevcut . Birde bu sabah uyandıgımdan beri karnımda sanki bir hava var sağa sola gidiyor .

İlk geneliğimde de gaz sorunum olmustu :/ hiç bilmiyorum

InsAllah tutmustur ya vala yaklastkca insan zor sabrediyor ben hiç test yapmadım henüz persembe bata 3 kalmış olacak o zmn yapicam bende üşüme baş ağrısı sav diplerimde acıma ve yaglanma var sabahları bulantı oluyor biraz tabi bunların hepsi regl belirtisi de olabilir sadece baş ağrısı ve usume düşündürüyor beni kimyasalda da üşümüştum insAllah yine öyle olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…