Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selamm

Sayfalara hızlıca göz attım herkes test heyecanında ne güzel
H E kuzum yeni batı ancak 3 şubat diye tahmin edebiliyorum iyice dengem bozuldu maalesef
Yarın doktora gitmem lazım çünkü 2 gün süren reglim bitmiş ve bu genç kizligimdan beri bir ilk benim için
Normalde aşırı sancım olurdu ilk 2 gün ama sadece Cuma gecesi sancım oldu bu defa.Bi yanım hala acabamı diyor haliyle
Umut kırmızılar gelmiş geçmiş hala bitmiyor

Testın yokmu ?

Varsa çıkar elbette ?

Testim bitmişti aksi gibi bugün kızım evde okula gitmedi hasta olduğu için. Şimdi alsam anlayacak ve hakkaten kızıyor bana bildiğiniz

Doktor hcg bakar diye de almadım acikcasi
evet bakıcak muhtemelen, bakmasa bile sen talep et. hem kanda daha iyi cıkar. buraya yaz gidince :)

aynen haklısın ozaman ben yenı bat girmiyorum :)
Hayırlı haberlerle gelirsin belki
Inşallah.
Pek ihtimal vermiyorum açıkçası ama umut hiç bitmiyor.Birde sorun yok eşimde de bende de.Hsg çekildim.Femara ve ovitrella kullandım.Amh bakıldı .insan bir sıkıntı duyuyor neden diye.
Rabbim özlemle bekleyen herkese nasip etsin inşallah.Benim.sukur hayallerim 11 yıl evvel gerçek oldu kızım var.Allah önce hiç olmayıp hasret çekenlere sonra da bana nasip etsin insallah

can09e Test yaparsan beni etiketle olurmu.Bu ara biraz huzursuzsun bi bakınıp çıkıyorum kimseyi germemek için .

Hepinizden hayırlı haberler bekliyorum heyecanla
Melekcim inşallah hamilesindir.... ya da bir sorunun yoktur....
sende bizi haberdar et olur mu?
yaparsam etiketlerim canım.
huzurluyum de kuzum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…