Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
meraklardyız napalım

Heyecan dorukta

Ozman 5 kala başlamıştım .. Şuan 7 gun var

Çıksaydı zaten korkardım kız

Dün döllenme videoları izledim.
Yumurta çatladıktan 6 gun sonra fetus rahme yerleşiyormus :)
Benım kı eğer tutunduysa dun tutundu

prenses mi kızzz anlayamadım mesajından :)) cimcime dediğine göre kııızzz hee
eğer kızsa ben bu işi öğrenmişim heeee

Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben

Eklentiler

• IMG_20190107_113444.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 19
ayy kız mı
maşallah, sağlıkla gelsin fıstık

6-10 gün arası değişiyor. sonra hcg salgılamaya başlıyor ilk kana sonra idrara derkeeen çıkması imkansız tabi

6-10 gün arası değişiyor. sonra hcg salgılamaya başlıyor ilk kana sonra idrara derkeeen çıkması imkansız tabi
dün buraya attıgım mesajlara falan da hep baktım
Bata 3 kala kasık ağrılarım başlamış ama onun öncesınde ağrım var ama gebelik istediğim içinde hissediyor olabılırım demişm

Bide gaz problemım varmıs .
Şuan gazdan eser yok . Kasık ağrııs mevcut . Göğüs ağrısı geçen seferkınde de battan sonra oldu zaten

Beklıyorum

Maria26 diğer topikte gördüm canım yapmıssın test ..
Hemen moral bozma çok çok silik gördüm demişsin ama çok mu bekledi test öylemı gördun yoksaaa hemen mı çıktı ?

görücez inşallah inanıyorum ben

Gene yok gelen giden kırmızılar bekleniyor
Ay benım kürtaj sonrası halım gıbısın :))
Bende her gun regl gelsın dıye dua edıyodum :))
Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben
Tam pik olmamış . bence sen testlere devam et . Benım adeteen sonra 13. gun pik oldu senın şuan kaçıncı gün?

Ben siliğin siliğini bile görmedim yazdım canım :)))) başka arkadaş yazmıştır. Sabah ilk idrarı yarım saat bekletip yaptım işte tertemiz tek çizgi çok hastayım zaten oğlan da bende dr a gidicez ilaç alıcam bakayım dedim varsa zaten çıkardı canım.

aynen geç döllenemez çunku ovulasyon takıp ettin. hayırlısı canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…