Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım adet belirtim hiç olmaz :)
Geldiği gün karnıma ağrı girer ve wc ye giderim adetim gelmiş
Bazilari geldigini bile anlamiyormus sans mi sanssizlik mi bilemedim... utanmadan 5 gun surer agrimm gelmeden once de agrir...
Aslinda bakma ben de dogurgan kadinmisim olursa 5. Gebeligim olacak

Bazilari geldigini bile anlamiyormus sans mi sanssizlik mi bilemedim... utanmadan 5 gun surer agrimm gelmeden once de agrir...
Aslinda bakma ben de dogurgan kadinmisim olursa 5. Gebeligim olacak
Tabi canım senın araştırmadılar mı düşükleri ?

Maria26 gıı testi ne zaman yapcaydınnn
Ayyyy canım benim 11 ocak işte bat. Hala yoruldukça ayakta kaldıkça tatlı tatlı bi oynaşmalar bişey var kasıkta işte pazartesi sabah kısmetse yapayım diyorum. Normalde akıntı olmazdı bende adete yakın ama bugün 1 kez kremsi akıntı oldu hatta baya geldi sandım lavaboya gittim hemen .. işte beliryiler çoğalıyor ama fos da olabilirrr bakalım sen ne zaman yapcan ?

Çarşamba sabah benım erken ama olsun ben başlıcam erkenden :)

Yok kuzum bir saglikli kuzum var ya ilk kuzumdan once ikisi de kuzudan sonraydi.. hic arastiralim demedik.. nasip dedik iste...
Ya benim de işte bu kadr layıp var sadece pıhtılaşmayı öne atıyolar sağlıklı çocuk olduğu için açıkçası genetik yaptırsanız da biley çıkmaz paranız çöpe gitmesin siz şansınızı deneyin resmen en son dr bana dediki siz şansınıznı deneyin baktu olmadı tutmadı yada yine düşükle va karşılaştık artuk aşılama tüp bebek bunlara yönelenelim dedi o güzden işte son denemeler bunalr bakalım

Ayni durumdayiz yani..:/
Kuzum belki pihtilasmaya baktiririm artik.
Insallah tuttu oyle diyelim.. olumlama yapalim kizlar
Dogurganim...
Cok saglikli bir cocugum var
Saglikli bir bebegimin oldugunu ogreniyorum..
Yani bunu kendiniz icin uygun hale getirebilirsiniz.

Aynen kesinlikle canımm pıhtılaşmaya bnce inşş hamile kalırsan 6 7 haftalıkken baktırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…