2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende ev işlerini bazen yarıda bırakıyorum sonu gelmiyor tam başlıyorum bebek durmuyor. Yinede çamaşır bulaşık hızlıca hallediyorum artık alıştım. Ben yere eğilme psikolojsini atlatamamışım hala eğilince kanama olacak bebeğe bir şey olacak diye beyin şartlamış kendini. Hala tam olarak adapte olamadım. Benim minik iyi şükür. Senin ki nasıl kuzum benim ya

Adıyla yaşasın çok güzel bir isim secmissinjz

Bende Ömer ismini en bastan beri istedim esimde zor elde edilen zafer anlamına gelen Utku ismnini söyleyince hemen kabul ettim senin gibi
Adları ile yasasinlar kuzular

Sen nasılsın canım haftalık Dr gidiyor musun

Nasılsınız taze anne 40 nankadar biraz meşakkatli geçiyor günler ilk zamanlar

Bosver kalsin ev isi canim dinlen bebekten kalan zamaninda . B3n hala yapamiyorum hep yarim kaliyor bebegin bakimi oyumu uykusu sonrwsi tekrar basliyrm onlar iyi olsun saglikli olsun varsin ev pis kalsin.buyudu teyzesi bizim ogluş surekli oyun halinde herseye guluyor sesler hareketler Allahim nasip etsin herkese

Masallah kuzuya saglikli olsunda varsin uyumasinn duzene gircek eninde sonunda

Yok canım doğurmadım daha :)
Haftamız küçük daha teyzesi 35.içindeyiz
Güzel dileklerin için şimdiden çok teşekkür ederiz❤ amin inşallah inşallah Rabbim o güzel günleri görmeyi cümle isteyene nasip eder
Sen şuan tam alışma süreci acemilik derken uyumaya yemek yemeye bile fırsat bulamıyorsundur canım.
Girememekte çok haklısın o yüzden ikinizde iyi olun gerisinin hiç önemi yok canım ❤
Harikaymis cok guzel ismiyle ysaasin
Yussuf pasada ole
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah cümlenin evladı adıyla mutlulukla yaşasın
Çok sağol canım teşekkür ederim ❤
Utku isminin anlamını bilmiyordum beğeniyordum,şimdi anlamınıda öğrenmiş oldum çok daha beğendim
Rabbim cümlenin evladını ismiyle mutlulukla yaşamayı nasip etsin inşallah
Şükür canım kızımda bende iyiyiz,sen nasılsın kardeşlerin uyumu alışma süreci nasıl gidiyor.
Cuma günü gittik kontrole,önümüzdeki hafta içine çağırdı tekrardan.
Haftalığa bu kontrolde geçicez heralde canım

melike222 canim lazerli degilmis sunnet yaptiracagimiz yerde. Cerrah kendi yapior eski usul.
Eski usul için mi 3bin istemişler
Hastane pahalıymış azcık,neyse sağlık olsun canım para bir şekilde hallolur gider.
Eski usul sünnet için daha sağlıklıymış,dünde yazmıştım ya canım lazerin çocuk için riskleri varmış

Canım sen kaç haftalık Doğum yapmıştın? Yusuf nasıl büyüdü mü biraz daha sen nasıl oldun?
33+6 haftalık doğdu canım, çok şükür Yusuf iyi kilosunu toparliyor. Ben gebelik zehirlenmesi nden dolayı biraz zor geçirdim süreci , iki gündür de dikislerimin hafif iltihap kapmaya başladığını farkettim sürekli pansuman yapıyorum. Bakalım geçecek inşallah Rabbim tüm annelerin yardımcısı olsun

Canım benim çok şükür sağ Salim atlattınız MâşâAllah . Rabbim isteyen herkese nasip etsin İnşâAllah bizde sağlıkla alalım kucağımıza

Adıyla yasasin paşam nasılsın canım alıştım mi kuzuyla birbirinize
Çok küçük incitmemeye çalışıyorum, bir yandan da herşeyi yeni yeni öğreniyorum ama bugün kontrole götürdüm doktor evde kuvez ortamından daha iyi baktığımı söyledi canım. İki üç gündür epey uykusuz kaldım , dagildim alışınca inşallah düzeni oturtacagiz

canım kaç gramdı yusuf kuzusu? hiç korkma incitmezsin onlar çok güçlü :) çok hızla büyüyecek annesi hemencik alışacaksınız yeni düzeninize içini ferah tut

canım kaç gramdı yusuf kuzusu? hiç korkma incitmezsin onlar çok güçlü :) çok hızla büyüyecek annesi hemencik alışacaksınız yeni düzeninize içini ferah tut
1700 Gr doğdu canım küvezden çıkarken 2 kilo 50 Gr di. 4 günde +200 Gr almış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…