2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Perine masajına başladın mı CAnım ben bu kitabı aldım çok güzel anlatıyor normal Doğum için çok güzel bilgiler var

Eklentiler

• 7381D81C-FEDC-4C48-ACF5-E2608934FC7A.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 28
deneyimli arkadaşlara bir şey sorabilir miyim? benim ilk denemem olacak tüp bebek te devlet hastanesinde yaptırıcam. çalıştığım için transfer sonrası kaç gün rapor veriyorlar merak ediyorum? yani açıkçası evde çok sıkılacağımı bilsem de korkuyorum bir şey olur diye sonra yatmadım ondan oldu demek istemiyorum.

Cok şükür iyiyiz canım ben pek fırsat bulamıyorum tüm vaktimi çocuklar alıyor .aksam da uyutup yorgunluk atıyorum eşim yoktu bugün bi bakayım dedim.sen nasılsın bebişin nasil
İyi sevindim canım şükür iyisiniz merak etmiştim girmeyince. Bizde iyiyiz. Bebek te iyi Rabbime şükürler olsun. Bende aşırı uykusuzum yorgunum

Tavsiyelerin çok güzel canım şimdiden not edip hazırlıklara başlamalı ❤
Çantamı hazırlamadım ütü işlerim kaldı onları bitirdikten sonra hazırlayayım diyorum :)
Yanlız eşinle olan durumunuza çok güldüm
Bu arada canım normal doğumda gecelik lazım mı 3 tane pijama takımı koymayı düşünüyorum.
Gecelik olmasa olur mu
Perine masajına başladın mı CAnım ben bu kitabı aldım çok güzel anlatıyor normal Doğum için çok güzel bilgiler var
Başlamadım canım.
Doktorumla son kez doğum hakkında konuşup karar vermek istiyorum.
Benim şuanki niyetim normal doğum yönünde.
İşin birde ama boyutu var,kan pıhtılaşması ve kızımın acsinde gerilik var yeterli kiloya ulaşamazsa küçük bebeklerde normal doğumu tavsiye etmiyorlarmış.
Doğumun net şekli 35.haftamdakikontrolde şekillenmiş olucak

Merhaba, 3 gün dinlenmek gerekiyor transfer sonrasında 3 gün rapor almıştım ben

tugken canım gittik dr a sarılığı ciddi boyutta değil hatta geçmiş sayılır dedi çok şükür. Kilo da almış.
Ohhh cok sukur canim o sarilik zamanla atiliyor sen ayni duzen bol bol devam et
Kiloda almis bak
Nasilda gulerek cikmissindir tahmin ediyorum dunyaalar bizim oluyor bebekler saglikli mutlu haberini alinca

Rabbimiz hakkında en hayırlısını nasip etsin CAnım

Gönlü güzel arkadaşım inşallah bebislerin tutacak bende tüp bebek olmazsa koruyucu aile olma veya evlâd edinmeyi düşündük ve tüp Bebek düşüğü olduğunda yaz sonu başvuralim dedik çünkü tayin dönemi ve taşınma vardı önümüzde rabbim mucizesini nasip etti düşükten sonra hamile kaldım ama hala koruyucu aile fikrimiz devam ediyor bebeğim biraz büyüsün başvuru yapacağız

Rabbim muradini saglikla ve hayırlisi ile nasip etsin inşallah S sinemis25

tugken canım gittik dr a sarılığı ciddi boyutta değil hatta geçmiş sayılır dedi çok şükür. Kilo da almış.
Maşallah canım kuzucuğa ❤
Güzel haberlerle geliceğini biliyordum içim çok rahattı :)
Rabbimiz hakkında en hayırlısını nasip etsin CAnım
Amin canım inşallah inşallah cümlemize hayırlısını sağlıklı olanı nasip etsin ❤
Çok şükür iyiyim canım inşallah kızımda iyidir
Haftaya kontrol günümüz heyecanla bekliyoruz :)
İlk defa sıraya girdiğimi duydum heyecan bastı

Sen nasılsın canım abi kardeş uyumu nasıl
Yanlış hatırlamıyorsam yakında sende çalışmaya başlıcaktın demi

Çok şükür canımm. Haftaya da senin kontrol çok az kaldı sayılır hadi bakalım senin minik te sağlıkla gelsin inşallah. Nazlı prenses

. Canım benim ya allah razı olsun Hatırlıyorum ben hatta tatile gitmiştiniz orda hamile kalmıştın. Rabbim büyük işte Elimden gelen her şeyi yapıyorum cnm artık olmuyorsa da Rabbimin takdiri eşimden yana korkum var depresyona girer diye yoksa ben artık ne olursa olsun kabulüm. Evlatlık alma sürecini araştırdım zaten bakalım zaman bize neler gösterecek. Senin içinde ne güzel olur 3 çocuk annesi olmak. Hayırlısı canım valla akışına bıraktım artık ne olması gerekıyorsa o olacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Hepinize merhaba kızlar tek tek okuyamıyorum ama dualarınızı her zaman hissediyorum. Taburcu oldum bebeğim hala küvezde ben eve geldim. Günde belirli bir saat babası ve beni alıyorlar küvezden bakıyoruz doktoru gelip bilgi veriyor. Çok şükür solunum sıkıntısı yok. Kan şekeri biraz sınırda onu dengede tutmaya çalışıyorlar. Hafif sarılık başlangıcı var gibi ama tehlikeli değil önlemi aldık dediler. Sutumu elektrikli pompayla sağiyorum. Her yemeği yiyemiyorum tansiyondan dolayı ama yinede sütüm geliyor iki gündür az da olsa goturduk çok şükür. Protein aldirdilar benim sutume katıp verecekler mis.

Ben sürekli tansiyon ölçüp yükselince ilaç kullanıyorum. Lütfen tüm gebeler dikkat edin tansiyon aleti varsa sık sık ölçün ve 12 nin üzerine çıkmamasına dikkat edin. Zehirlenme başlangıcı yaşadığım için ölümden döndüm. Ailem hala şokta kendilerine gelemediler. Rabbim hepinizi korusun hayırlı doğumlar nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…