2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım şimdi gördüm çok geçmiş olsun rabbim evladını sana ve eşine bağışlasın merak etme kuzu yakında evimize gelecek insallah

merhaba canım mini tüp bebek nasıl bişey
nerde uygulattın acaba
Her yerde uygulanabilir, tek farkı yumurta büyütme iğnelerinin dozajını düşürüyorlar kaliteli embriyo elde etmek için. O ilaçlar da yumurta kalitesini bozuyor. Bana mesela ilk 5 gün iğne de vermediler, klomen verdiler, sonra ki bir hafta önceki tedavilerde aldığım dozdan çok daha düşük doz gonal f kullandım. 7 tedavide 1 adet bile sağlıklı embriyo bulunamamıştı. Bu tedavi sonucunda 2 tane bulundu.. şans mı yoksa işe mi yaradı tabi kesin olarak bilmiyorum ve kimse de bilemez ama en azından farklı bi tedavi oldu ve sonuca ulaştık. Hala bazı geceler hamile miyim diye karnımı kontrol ediyorum, o kadar ümitsizdim..

Bende de ilk tedavide 4 yum dan 4 ü de boş çıkmıştı sadece klomenle 2.tedavimde 2 si olgun çıkmıştı ve çipsiz (eşimin spermleri de 5 mlyn) 2 Side döllenmişti gerçekten kaliteli embriyo oluyor bende yaşayınca anladım:)

Canim yaz mutlaka nasil gecti randevun. Bazen fizyolojik kaliyor zamanla gecior. Onmli bisey degildir. Icin rahatlar gidince kilo almis gorunce yuzunde guller acacak ))
Yazarım canım. İnşallah önemli değildir dediğin gibi. Kilo aldı mı çok merak ediyorum:) inşallah her şey yolunda gider.

Kuzum belkide beyaz tenli olduğu için sarılığı gözüne çok geliyordur.
İnşallah doktorunuzdan güzel haberlerle gelmek nasip olur ❤
Amin canımcım inşallah inşallah cümlemiz sağ salim sağlıkla kavuşuruz miniklerimize
Herkes aynı tavsiyede bulunuyo bu ne demek oluyo
Uyku aşığı ben naparım bilmem
Aaa oylemi cok sevindim canim insallah yolunda gider hersey. Dogum hikayeleri okuma cunku seninki sana ozel olacak. Insallah kolaylikla tez avazda al kucagina :)))))
Benim düş0ncem bu yönde canım bakalım doktorumuz ne dicek :)
Herşeyin normali güzel olduğu gibi doğumunda öyle olmalı.
Kuzumuz kendi belirlesin gelmek istediği günü

Normal doğumla en güzelini yaparsın canım. İnşallah nasip olur, benim gibi yap sakın pes etme. Kolay değil zor, ama çok mucizevi bişey. Bittiği an tüm zorluklar bitiyor, sonrasında çocukla çok rahat ilgileniyorsun. Eşim çok şaşırdı, ben iki hafta falan yatarsın diye düşünüyordum, normalde ısrar ettin dayandın, süper bişey yaptın diyor.

Amin kuzum inşallah inşallah hayırlısıyla güzel bir doğum yaşamak nasip olur.
Maşallah sübhanallah canım sana gerçekten pes etmedin bu mutluluğu sonuna kadar yaşadın,bizlerde senin gibi azimli olabiliriz umarım ❤
Meğer vücudumu normal doğum için hazırlıyormuşum haberim yokmuş,daha sonra fark ettim :)
Aşşa yukarı hamile kaldığım günden beri bağdaş kurup oturuyordum,en rahat oturduğum pozisyon çünkü.
Bebek baş aşşa gelsin,doğum kolay geçsin diye kullanılıyormuş bir nevi yoga gibi.
Ben bunları bilmeden oturuyordum,demekki vücut kendini hazırlıyormuş diyorum

Canım maşallah sonunda güzel meleğine kavusmuşsunuz Allah analı ve babalı büyütsün inşallah meleğini tebrik ederim canım

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Allah çocuklarımızı korusun, şansını bahtını güzel yapsın inşallah. Olmayanlara da en kısa sürede nasip etsin...

Bol yürüyüş veya evde iş yap canım hareket niyetine 36-37 den sonra. günde 4-5 hurma ye çok faydası var. Plates topu edin eve. Hastane çantana önce çikolata ve atıştırmalık enerji verecek bişiler koy mutlaka. Planlı gidersen de mutlaka iyi kahvaltı et. Çok güzel olacak inşallah.

Yanlız bir ara eşimle kafayı yemişiz, metalika açmış ben plates topunda zıplıyordum doğum odasında. Çocuk kafa açısını düzeltsin diye. Hani metalci falanda değiliz bi de doğum videosunu izledim tekrar. Benim biraz fazla dikişim var vücut yapımdan öyle oldu. Sancı geliyo var gücümle ıkınıyorum, canım çok yanıyo Çok bağırdım zaten. Sancı gidiyo o arada tepemdeki eşime dönüp video çekiyosun di mi diyorum. Danki demin bağıranbem değilim... Sonra bağırmaya devam. Çok güldüm

Son düzenleme:
Bu arada bende amh sorunu yoktu, rezerv 3,92
B bireylulmeselesi20

allahım size bağışlasın
ve isteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…