2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hepinize duaları için cook tesekkurler , hastanedeyim hâlâ , tansiyon dan dolayı korktukları için sürekli gözetim altında kaldim. Günde 1 saat bebeği görmeye izin veriliyor sadece babası ve ben görebiliyoruz . Beslenmesinin düzene girmesini bekliyoruz diyorlar. Bende doktoru bekliyorum gelip son bir kontrolle taburcu olup olmadığımi belirler büyük ihtimalle.
Allah daha beterinden korusun tüm gebeleri inşallah

Hanımlar Merhaba,
Bir süredir giremiyorum, burası çok güzel şenlenmiş bebeklerini kucağına alanlar var, tüm bebişlere sağlıklı bir ömür, bebeğini kucağına almaya hazırlananlara da sorunsuz bir doğum diliyorum. Hepiniz iyisinizdir umarım.

Ben 3. tedavim için estrofeme başladım. Benim için dua edin nolur. Size bir konuda danışmak istiyorum, estrofemin 2. gününden itibaren sol kasığımda bir ağrı var, süreçten önce de ağrımıştı iltihap denmişti ama geçmişti. Daha önce estrofem kullandığımda tek kasığımda bir ağrı hatırlamıyorum doktor ultrasonla bakıyor birşey göremiyor ama sizce ne olabilir başına gelen var mı?

Canım çok geçmiş olsun buna da şükür sağlıklısınız ikiniz de. Gebelik zehirlenmesi çok tehlikeli ne yazık ki. Bebeğinin kilosu da gayet iyi. Benimki de 1800’dü:) solunum cihazından ayrılması da herşeyin yolunda gittiğini gösterir. Tez zamanda kavvuştururlar sizi merak etme. Solunum desteği almıyorsa uzun süre kalmıyorlar küvezde. Biraz besleme yapıp sana verirler annesi

Ayyy çok geçmiş olsun, şükür ki ikiniz de iyisiniz. Kilosu iyi bence hiç endişelenme birlikte eve geçeceğiniz gün yakındır inşallah

Nöroloji muayene etti mi CAnım seni

Merhaba arkadaşlar ben 2018 yılından beri 8 kez tup bebek tedavısı oldum
ilk tadavimde acıbadem fulyada gebelik oldu 7 haftalık kalbi durdu
sonra sırasıyla başka doktorlarda 4 defa daha oldum ve en son 3 tedavimi memorialda oldum
memorial öyle guzel protokolu var ki yumurtalar ilaçlara cvp vermeyecek gıbıyse tadavıyı iptal ediyorlar vs
kan degerleriniz gunluk takip ediliyor
memorialda bir defa mayıs ayında transfer oldum tutmadı
tekrar tedavi ile eylulde 2018 de transfer oldum
her sey cok guzel giderken 8 haftalık kurtaj olmak zorunda kaldım
hemen ertesı ay hıstereskopi yapalım rahım neden tutmuto dedıler
ondanda bısey acıklanmadı
histereskopiyi ocak başında oldum ve suabt bası tekrar yumurta takıbıne başladım ancak onlarda gelişmedi
sizce sureclerım bırbırıne cok mu yakın
bıraz daha ara mı versem
yasım 34
amh degerim benim 0,14 çok dusuk
doktor kaybetcek vaktın yok derken ben tukendim
bir iki ay ara vermek sizce benden cok buyuk kayıplara yol acar mı

Maşallah sübhanallah Deniz kızına
Büyüyüp kocaman olma yolunda ilerliyor
Sütünde emdikçe artar canım hiç stres yapma,bize az gibi gelen onlara yetip artıyordur küçüçük mideleri çünkü
Aminn kuzum inşallah inşallahh
Saol kuzum benim yarın götürecez kontrole hala geçmedi gibi yüzünden belli oluyor. Allah yardımcımız olsun. Sen nasılsın
Güzel haberlerle gelin inşallah canım
En son yüzden geçip gidiyormuş heralde canım çevremdekilerden öyle duymuştum.
Birde canım sarılığı olan bebeklere sarı giydirmeyin aldatıcı olmasın diyorlar.
Mavi ışık altında yatırılması gerekiyormuş.
İyiyiz kuzum bizde çok şükür hazırlıklarımızla uğraşıyoruz

Maşallah sübhanallah canım oğluşuna.
Gazını kendi çıkarmayada başlamış sıpa gerisi çorap söküğü gibi gelir artık :))
Amin kuzum güzel duan için ❤
Evet canım en son ayrıntılıda kız demişlerdi,kendi doktoruma onaylatmak içinde sormadım erkek çıkarsa pembiş pembiş giydiririm artık
Amin canım inşallah inşallah cümlemize sağ salim sağlıcakla kavuşmak nasip olur
Sizlerden aldığım bilgi, enerji ve kızımın duruş şekliyle bende normal doğuma karar verdim.
İnşallah bir sorun çıkmaz başarabilirim
Canm iyiiyim. Evet çok az kaldı. Haftaya cuma başlıyorum işe annem bakacak kuzum. Sen nasılsın herşey yolunda mı?
Çok şükür canım iyi olmanıza sevindim.
Hayat insanı vazen istemediği tercihler yapmaya zorluyor canım sağlık olsun gerisi hallolur gider
Annenin bakıcak olması senin için büyük avantaj canım aklın çok kalmaz güvende olduğunu bilirsin
Allaha şükür bizde iyiyiz canım son kontrolde geriliğimiz 1 hafta kadar kapanmış inşallah bu kontrolde tamamen kapandığını duyarız
Canım çok çok gelmiş geçmiş olsun.
Rabbim daha beterinden korumuş.
İnşallah oğluşunda biran önce toparlanır sağ salim evinize annesinin sıcacık kucağına gelir
Allah ikinizinde yar ve yardımcısı olsun

Saol canımm inşallah. Bilmiyorum ki kuzum kaç gün oldu emiyorda iyi neden hala geçmedi. Dr ne diyecek bakalım. Seninde az kaldı sayılır. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz minik kuzuylaBenden sana tavsiye bol bol uyu:) ben uykuyu sevmeyen sabahları erkenden güne başlayan biriydim. Şimdi uyku ne değerliymiş kıymetini bilememişim diyorum:))

Canım benim Allah kolaylık versin inşallah. Ne zordur bilirim bende defalarca tedavi gördüm çok yıprandım. Amh düşüklüğünden dolayı gebeliğin erken dönemde sonlanıyor olabilir. Yumurta kalitesi sıkıntısından. Bence sonraki denememde ngs yaptır embriyolara. Maliyetli ama en azından kalitesini sağlıklı olup olmadığını öğrenmiş olursun embriyoların. Ngs sağlıklı embriyorların tutunma kapasitesi çok çok yüksek. Ayrıca genetik problemi olamyan embriyolardır. Bu şekilde zaman kaybetme. Amh değerin düşük olduğu için havuz yöntemi yapılıp yumurtalar biriktirilip daha sonra embriyo oluşturulup ngs yapılması en mantıklısı. Çok hafif dozda ilaç tedavisi ile hemen hemen doğal siklusta olduğu gibi yumurta toplanır. Çok sayıda yumurta toplanması şart değil yani. Bizlerin pes etme lüxü yok. Toparlanıp yeniden denemelisin stresten tamamen uzak durmalısın ne kadar zor olsada. İnşallah olacak kuzum sakın kendini bırakma.

CANIM COK TESEKKUR EDERİM
NELER NELER YAPTIRMADIM Kİ
PGT YAPILAN YUMURTALARIM SAGLIKLI GELMEDİ
PGT İÇİN BEŞİNCİ GUNE SAGLIKLI GITMEYEN YUMURTALARI DORDUNCU GUN TRANSFER ETMISTIK ONDA DA KALBI DURDU SEKIZINCI HAFTADA
OFFF

Aaa oylemi cok sevindim canim insallah yolunda gider hersey. Dogum hikayeleri okuma cunku seninki sana ozel olacak. Insallah kolaylikla tez avazda al kucagina :)))))

Canim yaz mutlaka nasil gecti randevun. Bazen fizyolojik kaliyor zamanla gecior. Onmli bisey degildir. Icin rahatlar gidince kilo almis gorunce yuzunde guller acacak ))

CANIM COK TESEKKUR EDERİM
NELER NELER YAPTIRMADIM Kİ
PGT YAPILAN YUMURTALARIM SAGLIKLI GELMEDİ
PGT İÇİN BEŞİNCİ GUNE SAGLIKLI GITMEYEN YUMURTALARI DORDUNCU GUN TRANSFER ETMISTIK ONDA DA KALBI DURDU SEKIZINCI HAFTADA
OFFF
Seninle yazışmıştık, mini tüp bebek denedin mi, benim 8. Denemede mini tüp bebek ile sağlıklı embriyo elde edildi..

1,2 ay normal bence kafanın rahat olması daha önemli bende amh den dolayı klomenle tedavi gördüm sizde denendi mi daha kaliteli embriyo oluyor

Canım maşallah sonunda güzel meleğine kavusmuşsunuz Allah analı ve babalı büyütsün inşallah meleğini tebrik ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…