2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Gözün aydın canım,maşallah Deniz kızına
Annesinin azmine oda karşılık verdi
Rabbim sağ salim uzun ömürler versin

Oyy maşallah minik kuzuya çok çektin canım ama mukafatina değer sağlıkla mutlulukla büyüt yavrunu gözün aydın

hayirli olsun saglicakla buyutun bebeginizi insallah

Hay maŞAllah analı kızlı ikinize de Gözünüz aydın sağlıcakla büyüsün RABB im kolaylıklar versin öpüyorum ikinizi de

Arkadaslar mbr. Benim bugun trasferde 9.gunum kahverengi sulu koyu kirmizi gibi akintim basladi adet mi basliycak anlayamadim test yaptim cikmadi.3 gun emriyosu

Arkadaslar mbr. Benim bugun trasferde 9.gunum kahverengi sulu koyu kirmizi gibi akintim basladi adet mi basliycak anlayamadim test yaptim cikmadi.3 gun emriyosu
3.gün embriyosu için 9.gün çok erken canm. İlaçlarını bırakma sakın. İnşallah o kahve akıntılar yerleşme kanamasıdır.

MaşaAllah zahmeti rahmete döndü ,rabbimiz kolaylık versin

Kizlar ben Gynoferon kan ilaci kullaniyorum saglik ocagi oroferon kan ilaci yazmis fark edermi hamilelikte bu kan ilaci kullaniliyomu

kinalikadin canım nasılsın,atlattımı oğluşun sarılığı

tugken canım sen nasılsın,3.ayınıza girdiniz mi
Gaz sorunuz biraz azaldı mı

Avalon80 taze anne nasılsınız, alışabildiniz mi kızınla yeni koşturmacaya

ruhum_mavi canım sen nasılsın,izninin bitmesine az kaldı sanırsam.
Kızına kim bakıcak belli mi

@bedicana sen nasılsın canım umarım ikizlerinde sende iyisinizdir

begonyas kuzum oğluşunla sen nasılsın habersiz bırakma bizleri

Kızlar hepinizin minik mucizelerini kocaman öpüyorum

Tek tek mesajlari okuyamadım. Bebeğim en son kontrolden bu yana hiç kilo almamış, az haraket hissediyordum , birkaç gündür kusma vardı. Gebelik zehirlenmesi olmuş bende. Epidural sezeryan ile doğum oldu , doğum sirasinda bile kustum.
Doğumdan sonra tansiyonum 18 olmuş nöbet geçirdim. Şu an iyiyim hala hastanedeyim, bebeğim kuvezde solunum cihazından ayrıldı mama vermeye başladılar 1700 kg. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun.

Allah korumuş CAnım bişey olmaz inşaAllah içini ferah tut benim yeğenim de eklampsi ile doğmuştu 1900 gr hatta kalbi durdu son anda kurtuldu annesi 4 nöbet geçirdi ama dr ünün takipsizliği idi tansiyonu bi Aydan fazla yüksek artı ödem vs kramplar hep varmış ama ilgilenmemişlerdi sende böyle sıkıntılar var mıydı ki tansiyon kramplar bide bulantı dan 8 ay boyunca beslenemedi

Büyük geçmiş olsun. Pre eklampsi tehlikeli bir durum. İnşallah bebeğin en kısa sürede toparlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…