2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Evet ikinci daha zormuş birde benim doğumda rahimde sorun oldu onun etkiside var aynı yerden kesi yapıldı
Benim de tam.tersi o kadar kolay oldu ki çok şükür. Ilk andan itiberen yardımsız kalktım ayağa ağrı sancı hic bi şey olmadı. Normal doğuma hep bi hevesim kalmıştı içimde bunda yemişim normal doğumu dedim o kadar kolay oldu

Canım hayırlısı ile doğum yap gel aramiza inşallah sağlıkla güzel haberlerini bekliyorum canım

Terlik al kendine hastaneninki pek kullanışlı olmuyor. Ve yine kendine çorap. Bi de ben yanimda kahve humana still tea ve kupa kaşık vs almıştım hastanede de bulunuyor ama böyle.daha iyi oluyor

kinalikadin canim c.tesi ogluna kavusacaksin insallah rabbim saglikla sihhatle kavusup sarilmayi nasip etsin. Hic korkma allah yardim edecek sikintisiz atlatacaksiniz ve 2 -3 hafta sonra gaz cok zormus diye yazacaksin :))))))
Bu arafa dogumunun koruda olmasina sevindim acikcasi tekrar dogum yapacak olsam yine orayi tercih ederdim .dogum ekibi cocuk doktoru yogun bakimcilar ortam falan mukemmel gercekten.
Buarada anestezi almadan once dogumu cektirmeyi ve paylasmalarini soylemeyi unutma :)))

Avalon80 kinalikadin kizlar ben biberon ve emzik almadim yanima.emzik yerine memede tutatim uyari olur diye dusundum . Iyikide ole yapmisim sutum cok guzel masallah. Biberona gerek yok sut gelmedi diyelim siringa ile veriyorlar bebislere mamayi.
Sadece gogus pompasi aldim. Yine uyari vermek icin tam yaoarken hemsire gelip sakin yapma uclaribi hassaslatrp tahris etme simdiden demisti onuda kullanamamistim.
Tabiki yinede cantada yer tutmaz alin yaniniza :)))

Amin güzel arkadaşım benimm

İyimiş hasta bezi falan vermeleri:) evet diş macunu fırçası kolonya temizlik ürünleri yazmadıklarım da var. Baya doldurdum. Heyecan heyecan

En cok seni merak edoyirdum doğum hala olmamış nasıl gidyor
Saol canımm. Ctesi sezeryan günü. Korku heyecan arası gidip geliyorum. Şu ameliyatı sağlıkla atlatırsak o zaman mutluluğum tamamlanacak inşallah. Sende ne zamandır yoktun merak ettik

Terlik al kendine hastaneninki pek kullanışlı olmuyor. Ve yine kendine çorap. Bi de ben yanimda kahve humana still tea ve kupa kaşık vs almıştım hastanede de bulunuyor ama böyle.daha iyi oluyor
Ya listeyi tam olarak ekleyememişim eksik yazdıklarım var terlik çorap koydum hatta kalınlardan koydum ayaklar ısınmaz diye. Kahve bardak va aklımda olsun kuzum saol

İnşallah kuzum benimm:)) sen hiç merak etme mutlaka derim ne olur ne olmaz çekemeseler bile sana mutlaka yollarım aklımdasın benim de içime sindi. Şöyle oldu aslında medical park ta olacaktı bize yakın diye. Ama dr koruda ısrar etti kanaman olabilir hayati risk taşıyorsun benim yetişmem gerek dedi koru da onun muayenehanesine çok yakın o yüzden tamam dedik. Ama içime çok sindi anestezi dr u süper ekip iyi. Korkma altından kalkarız diye baya teselli ettiler.

Hmm iyimiş bilgiler. Aklımda tutacam canım senin fikirlerin çok değerli benim için.

Ya listeyi tam olarak ekleyememişim eksik yazdıklarım var terlik çorap koydum hatta kalınlardan koydum ayaklar ısınmaz diye. Kahve bardak va aklımda olsun kuzum saol
Canm bir öneride de ben bulanayım madem:) doğumdan hemen sonra süt gelmesi için bol bol emzirmenin yanında göğüslere sıcak kompress yapmak çok iyi geliyor. Ben hastaneye evden kettle getirttim. Su kaynatıp küçük havlularla göğsüme kompress yapıyordum. Tavsiye ederim:) gerçi böyle herşeyi götürünce de bavul bavul gitmek gerekiyor. 1 gün için abartı mı olur bilemedim:)

kinalikadin canım cumartesi anladim kadariyla dogumun. Hepsini okuyamadi yazilanlarin. Allah cektigin sıkıntilarin verdigin sabrın karsiligini kucagina saglikla sihatle versin insallah. Cokseyler yasadin belkide yasayacaksin ama onu gorunce dokununca koklayinca ne cektiklerin gelir aklina ne acilarin herseyi unutursun kndini strese sokma sadece evladina kavusmanin hayalini kur merak ettigin teksey kime benzedigi olsun evladina kavusmana az kaldi dunyanin en guzel unvanini almaya hak kazaniyorsun Allahim saglik dogurmak sarilmak koklamak koynunda buyutmek nasip etsin insallah. Bundan sonra ayaginiza tas gozunuze yas degmesin. Adi ne olacak bu arada merak ettim

Ben emzik, biberon almadım çantama, eğitimde söylemişlerdi karşılar zaten. Pompayı da çok gerek olursa hastaneden kullanıyorlarmış diye duymuştum ondan almıcam. Ama gerek olmucak inşallah. Yani şimdiden sıkınca sıvı geliyor, umarım çok sütüm olacağına işarettir.

Senin fikirler bomba:) sanki 3-4 çocuk büyütmüşsün maşallah. Arada bakıyorum diğer topicteki mesajlarına aklıma yazıyorum verdiğin bilgileri. Bu dediğini de aynen uygulayacam nasip olursa kuzum benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…