2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım çok şükürgüzel haberlerle gününü alıp gelmişsin
Az kaldı kuzum oğluna kavuşmaya.
Süreçte çok güzel ilerleyecek, senin güzel kalbinin verdiği enerji bana hep öyle hissettiriyor.
Kötü hiç düşünme kuzum c.tesi alıcaksın kuzunu kucağına
Canım bu arada belki sana doğumdan sonra kan gerekebilir.
Çevrende akrabalarına söyle istersen hazırda bulunmaları için
Tedbirli davranmakta yarar vardır kuzum

Hadi hayırlı olsun, 3 gün kaldı bebişe kavuşmaya çok heyecanlı, çok güzellll Herşey yolunda gidecek Allahın izniyle, hiç merak etme canımcım.
Hemde ne heyecan varya gece uykuları bitti artık koruda olacak doğum. Bana yakın olsun dedi polat hoca. İnşallah her şey yolunda gider hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

İnşallah ctesi oglusuna kavusacaksin cnm hayirlisiyla çok sevindim. Öyle şeyler düşünme sen hersey yolunda gidecek Allahın izniyle. Onlar mecburen risk almak istemedikleri için imza attiriyorlar.
İnşallah kuzum dua et bize imza atmaya alıştık artık riske girmiyorlar onlarda mecburen. Heyecan korku merak duygular karışık bakalım

Canım arkadaşım benim güzel sözlerin için teşekkür ederim sende bana pozitif enerji veriyorsun kuzum saolasın. Kötü düşünmemek için elimden geleni yapıyorum da işte araya soru işaretleri giriyor illa ki:)) nasipte ne varsa onu yaşayacaz. Kanı dediğin gibi dr da söyledi kan verebiliriz yakınlarına haber ver dedi. İşin asıl zor kısmı doğummuş heyecandan bayılmazsam iyi:))

Hemde ne heyecan varya gece uykuları bitti artık koruda olacak doğum. Bana yakın olsun dedi polat hoca. İnşallah her şey yolunda gider hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

Koru çok güzel hastane, son model bir hastanede bulunabilecek teknoloji ve çok çeşitli Dr lar var canım. Özellikle çocuk, bebek ve yeni doğan Dr ları branş branş ayrılmış çok güzel. Ben seçerken çok araştırmıştım, bu konularda da gönlün rahat olsun. Ama hiç ihtiyaç olmayacak, herşey yolunda gidecek zaten o ayrı İnsan garantiye almak için, gönül rahat etsin diye araştırıyor bunları. Çantana neler koydun bakalım? En güzeli bunları konuşmak

Kötü düşünmek yok
Herşey rüyalardaki gibi çooooook güzel olucak oğluşunun miss kokusunu içine çektiğin an bütün sıkıntıların dertlerin uçup gidicek

Aynen öyle canım bugün gittik anestezi dr u ile görüştük adam donanımlı kendinden ekibinden emin ameliyathane şartları çok çok iyi. Benim de içime sindi. Orda beklerken taburcu olanlar vardı bebeklerle güle oynaya çıktılar darısı bizim başımıza.
Çantam da tüm eşyaları ayrı ayrı şeffaf çıtçıtlı çantalara koydum türüne göre. Benim ne kadar kalacağım belli olmaz diye 3 gecelik bir lohusa pijama takımı sabahlık ve ince hırka koydum. Havlu, lohusa çamaşırı, göğüs pedi, emzirme sütyeni, taç, göğüs kremi, ped, iç çamaşırı bir kaç tane. Bebek için 1 hastane çıkışı 3 tane de 5şi takım penye yelek, battaniye, polar tulum bez emzik, süt sağma mak., biberon, çarşaf, pişik kremi.. unuttuğum olabilir. Bir kaç gün kalırsam diye temkinli hazırladım. Allah sağlıkla kullanmamızı nasip etsin

Şimdiden bebeğinle çokk mutlu sağlıklı bir ömür dilerim. Kalbim seninle olacak, çok heyecanlı. Ben kendim için de heyecanlıyım bilmiyorum hem gelsin hem de çabuk gelmesin o gün istiyorum, karmaşık bi ruh hali...

Çok teşekkür ederim arkadaşım heyecandan uyku tutmuyor. O kadar zaman bekle şimdi 3 gün geçmez. Çok tuhaf duygular yaşıyorum. Senin de haftan nasıl ilerlemiş maşallah. Hepimiz için en güzel en hayırlı günler nasip olsun inş

Ediyorum cnm Alp bebek sağlıkla gelsin annesinin kollarına inşallah aynı duyguları paylaşıyoruz cnm su dogumu da atlatsak hayirlisiyla.
İnşallah kuzum ben bebekle eve gelmeyi iple çekiyorum. Bir an önce zaman geçsin istiyorum. Daha önce hiç yaşamadığım duyguları yaşıyorum heyecandan nefes alamıyorum.

Aaa hadi hayırlısı olsun. Herşey yolunda gider inşallah, rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Allahın izniyle hiç bir sıkıntı çıkmayacak, sağlıcakla mutlu mesut bebişinle kucaklaşın inşallah. Şimdiden gözün aydın.

İnşallah kuzum ben bebekle eve gelmeyi iple çekiyorum. Bir an önce zaman geçsin istiyorum. Daha önce hiç yaşamadığım duyguları yaşıyorum heyecandan nefes alamıyorum.
Kıyamam sana ben geleceksin eve bebisinle Rabbimin izniyle mis kokusunu cekeceksin içine arkadaşım. Çok heyecanlı bnmde yıllardır beklediğim bi an cnm. Rabbim o günleri yaşamamızı ve burda mutlulugumuzu paylasmamizi da nasip der inşallah.

Bence eksik yok, hasta bezi veya ped hastane bol miktarda veriyormuş zaten, hatta eve çıkarken de yanına veriyorlarmış. Ben bir tek süt için eczaneden çay aldım ekstra olarak. Emzik, biberon, süt sağma makinesi çantaya almadım. Diş macunu firçası, bi far bi kalem, kocaya iç çamaşırı eşofman iki t shirt, çıkış için kıyafet. Amin sağlıkla kullanalım inşallah.

Saol canım Allah razı olsun. İnşallah sağlıcakla çıkarız doğumdan her şey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…