2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah kolaylık versin canım. Sezaryen sırasında ameliyat mı olacaksın? Rabbim korusun hep imzalatıyorlar o kağıdı.

Allah senin ve bebeğin için en hayırlısını nasip etsin canım. Sağlığınız yerinde olsun inşallah. Ben iyi hissediyorum bebişi alıp eve döneceksiniz .
Peki niye cumartesi acaba , yani yarın olsan arada 2-3 gün var bu bebek için çokta önemli olmasa gerek. Doktor kendi programını mı ayarlayamiyor anlamadım. Sana eziyet hergun git gel.
Annen geldi mi yanına ?

Haklisin cnm. Sonuçta herkes bunu yaşıyor. Banyo işini bende düşünüyorum ben alisirim da annem gidince eşimle Yikarim diyorum artık bebisi. Eşim de ben nasıl tutucam çok minik olur o diyor
Eşinle yıkarsınız canm:) biz de ilk haftalar annemle yaptırdık sonra annem gitti. Eşim ben yapamam diyordu. İş başa düşünce mecbur yıkadık:) şimdi doktorumuzun tavsiyesiyle her akşam yıkayıp yatırıyoruz çok rahat uyuyorlar.

Canım benim cumartesi büyük gün demek o yazıyı riskli doğumlarda hep imzalatıyorlar. Kendilerini güvence altına almak için. Ben doğuma girerken de anne bebek ölümü falan diye bir form imzalattılar. Okumadım bile canımı sıkmayayım diye. Allah yardımcın olsun, her şey çok güzel olacak inanıyorum

Canimmmm canımın içi allah sağlıkla kucağına almayı sağlıkla büyütmeyi evlenip çoluğa çocuğa karıştığı günleri görmeyi nasip etsin inşallah çok acı çektin şimdi sefasını sürme zamanı inşallahhhhh sağlıkla gelsin alp bebek sende sağlıkla atlat bu süreci inşallah dualarım seninle

Allah kolaylık versin canım. Sezaryen sırasında ameliyat mı olacaksın? Rabbim korusun hep imzalatıyorlar o kağıdı.
Saol canım Amin. Bilmiyorum nasıl bir ameliyat olacak önce plesenta çıkarılacak bildiğim kadarıyla. Allah yardımcımız olsun

Cuma günü gelecekler canım inşallah. Dr un bu hafta ameliyat sayısı çokmuş bugün de alabiliriz dedi ama sonra yetişmez diye kaldı anestezi ile görüşmem gerekti kan verdim anca çıkar diye kaldı. Mecbur git gel olacak artık ne yapalım. Bir de ameliyathane her zaman müsait olamayabiliyormuş ctesi de dolu arka arkaya ameliyat varmış beni 6 da çağırdılar

Saol canım Amin. Bilmiyorum nasıl bir ameliyat olacak önce plesenta çıkarılacak bildiğim kadarıyla. Allah yardımcımız olsun
Ben konuya biraz uzak kalmışım canım kusura bakma detayları bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla plesanta aşağıda mıydı ya da öyle bi problem vardı sanki Rabbim yardımcın olsun canım. Benimde daha önceden miyom ameliyatım var yine miyom oluşmuş sezaryen sırasında alırız dedi doktorum İnşâAllah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza

İnşallah canımm sağlıkla kavuşayım da sizlere de güzel haberlerle döneyim inşallah Kendilerini garantiye alacaklar mecbur dediğin gibi. Artık olacaksa nasipte varsa zaten elden bir şey gelmez. Heyecan dorukta bende kafa durdu

Kuzum benim ya saol Allah razı olsun inşallah inşallah Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. Sende en kısa zamanda anneliği tadarsın inşallah

İnşallah canım Allah sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin. Evet benim plesenta aşağı yerleşimli rahim ağzını kapatıyor maalesef. Biraz riskli ameliyat ayrıca sonrasında da kanama yaşama riskim var dr kontrolünde olacam bir süre bakalım. Dualarını esirgeme canım benim

Hayırlısı canım en azından gün saat belli diyelim. Eee senin minnoş hangi burç olacak şimdi :)

Anladım canım vardır herşeyin bi çaresi Rabbime emanet İnşâAllah sağlıkla olsun bitsin

Kova oluyor canım hiç anlamam ama:)
Üşenmedim hemen baktım

KOVA BURCU ERKEĞİ
Zeki ve akıllı kişilerdir. Yaşamı asla şakaya almazlar. Olayları akıllıca değerlendirdikleri için anlaşılması zor kişilerdir. Ne yapacakları ve nerede olacaklarını kestirmeleri çok zordur. Hiç kimsenin düşünmediği olayları yaşadıkları için de, çevreleriyle aralarında görünmez bir perde oluştururlar. Yaşama pratik bakarlar. Bulundukları ortamın çok ilerisinde düşünürler. Çevrelerinde beğenilen ve saygı duyulan kişilerdir. Olayları gerektiğinden daha hafife alıp, panik olmadıkları için, politik yaklaşımlar geliştirerek, kestirmeden sonuca ulaşırlar. İşler iyi giderken, her şey kontrolleri altındadır. Hayatlarında çelişkiye neden olan insanları görmezlikten gelirler. Cesaret ve rahatlıkları, bazen çizmeyi aşan sorunlara neden olur. Oyuncu yetenekleri çok gelişmiş olduğu için, bazen toplum karşısında da rol yapabilirler. Öğrenme kabiliyetleri çok yüksektir.. Mükemmeliyetçi yapılarından dolayı, sert bir görünüm sergileseler de, zevkine ve konforuna düşkündürler Temkinli, sağlamcı hatta kuşkucu yapıları onların başarıya gitmesindeki en büyük etkendir.. Ayrıntılara çok önem verirler fakat, yaşadığı duygusal kırıklıkları belli etmezler. Çocuklarla arası daima iyidir ve onlara anlatacak çok şeyleri vardır. Elektroniğe olan merakı yüzünden çevresini oyalayacak elinde doneleri çok fazladır. Bazen garip bir yalnızlık duygusuna kapıldıkları için , onu hoş görmek gerekir. Bu duygu geçtiği zaman, tekrar size dönecektir. İyi bir baba olmasına rağmen çocuklarının ayaklarını sağlam basması için, çoğu kez onları tek başlarına karar vermelerini ister.

Ya süpersin vay vay vay diyorum kova erkeğine bak sen

Hadi hayırlı olsun, 3 gün kaldı bebişe kavuşmaya çok heyecanlı, çok güzellll Herşey yolunda gidecek Allahın izniyle, hiç merak etme canımcım.

İnşallah ctesi oglusuna kavusacaksin cnm hayirlisiyla çok sevindim. Öyle şeyler düşünme sen hersey yolunda gidecek Allahın izniyle. Onlar mecburen risk almak istemedikleri için imza attiriyorlar.

Ohhh minik serra rahat rahat uyuyodur annesi bnmkide alisacak mecbur eli mahkum ben bir ay olmadan kucağıma alamam diyor bakalım beyefendi nasıl ikna olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…