2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben demiştim gebelik 30lu haftalar ile başlar 35. Haftada tavan yapar 37. Haftafan sonra doğurmak istiyorum diye dolanirsin
tüp bebek drlari gerçekten muayene ucretleri çok pahalı
Valla doğru demişsin canım :) yatamıyorum yatakta dönemiyorum kendimi damacana gibi hissettim.. ikide bir tuvalet için kalkıyorum gece. En güzel 5.ayin sonu , 6. Ay ve 7.ayin başiymis. Şimdi problemler başlıyor galiba

Aynen cnm ilk günleri hatırlıyorum da minicikti çok şükür bugünlere geldik. Sende hayirlisiyla bugunleri göreceksin merak etme zaman çabuk geciyor aslında ama son günler öyle olmuyormus aminn inşallah sağlıkla kavusuruz hepimiz. O ağrılar artık normal cnm sende 30 lu haftalari geçiyorsun

Az kaldı kavusmaniza doğum olunca sanki o ağrıları çeken sen değilmiş gibi oluyorsun Rabbime binlerce şükür hamilelikte ayrı bir güzel ama

Güzel haberlerini bekliyoruz canım hazırlıklar tamam mi
Aynen cnm bugün bebeğin odasında oturdum biraz dedim ki kendi kendime haftaya hafta sonu bebisimle burada olacağım Allah nasip ederse. İnşallah güzel haberi paylaşırız kızımla iyiyiz biz diye. hersey hazır cnm

Cnm magnezyum kullaniyormusun? Bn bikacgun icmedm sabah bacağıma çok fena kramp girdi. Uykuda hemde çok kötü oldum. Eşim sagolsun ovalayinca geçti. Kasılma ve kramplara iyi geliyor. Bnde suda eriyen ilaçları icemiyorum ama bikacgun daha içmeye calisicam.

Yanına gelen olacak mı canım sana bakmak için :) eşin de heyecanlıdır şimdi eliniz ayağınıza dolaşir

Yok canım şimdiye kadar vermedi bana. Belki bu muayene de kasılmaları anlatırsam yazar bilmiyorum

Merhaba arkadaslar uzun zamandir bu sayfayi takip ediyorum hamilelere saglicakla kucagina almayi hamile kalmak isteyenlere de rabbim nasip etsin insallah benim transferimin 7ci gunu bugun dahiliye doktoruna gittim hasimato hastasiyim kullandigim estrofem tsh yukseltmis ve 9.29 olmus basina bole bisi gelen var mi tutunmayi etkilermi yardimci olursaniz kafamda deli sorular cuma gunu test gunum

Evet yükseltiyor CAnım benimde bi arkadaş uyardı transferden sonra yaptırdım 8 olmuştu ilaç dozum yükseltildi.

Sizin dr unuz kim hangi hastanede acaba fiyat çok iyi imiş

Yanına gelen olacak mı canım sana bakmak için :) eşin de heyecanlıdır şimdi eliniz ayağınıza dolaşir
Annem gelicek cnm haftaya ptesi inşallah akşam üzeri burda. 15 20 gün kadar kalır. Sonrasında umarım bebeğime yetebilirim iyi bir anne olabilirim inşallah. Çok karışık duygular içindeyim heyecan , tedirginlik, mutluluk, korku hepsi bi arada şuanda bndeeşim zaten eli ayağına dolaşır o da çok heyecanlı

Canım maşallah çok güzel gidiyor senin süreç sağlıkla da alacaksın kucağına inşallah kuzum. O ağrılar bende de var normalmiş. Her şey güzel olacak inşallah.
Ben yarın tekrar gidecem dr a bugün kontrol etti suyum çok azalmış ve mesanede genişleme var dedi 9mm olmuş bebek idrarını yapmamış tutuyor. Böbrekte sorun mu var dedim doğunca belli olur o dedi dr um. Artık ne düşünecem şaşırdım maalesef plesenta previada bu tür durumlar olabiliyormuş. Bu hafta sonuna kadar doğum olur sanırım. Dua et bana da zor bir süreç daha beni bekliyor. Tadını çıkaramadım bile. Bu da benim sınavımmış Rabbim beterinden esirgesin kuzum. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın

Son düzenleme:
Peki ilaç kullanmıyormusun canım troid için hasimato hastası olanlar ilaç kullanır ben gebe olmadan kullanıyordum hamile kalmamla doZaji yükseldi

İnşallah sağlıkla kucağına alacaksın canım, bu zamana kadar geldik, böbrekte sorun olsa ayrıntılıdan itibaren ya da en geç 25 lerde belli oluyor hep. Bence ben tamamım anne gelmek istiyorum diyor, doğunca da inşallah tadını çıkaracaksın

Sen güzel düşün güzel olacak zor deyip durma rabbim korktugunla sinamasin inşallah seni

Amin canim. aslinda tam olarak ole degil canim benim arkadasim sebebpsiz infertiliteyle univ hastanesinde yaptirdi ilk deneme de tuttu. Oyuzden diyorum aslinda probleme bagli diye Nasibin nerden gelecegi belli olmuyor. Rabbim hayirlisini versin insallah islerinizi kolaylastirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…