2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah canım hayırlı olsun inşallah
Çok teşekkür ederim canım
Valla hiç verilen kağıda bakmadım canım Lab ta çalışan tanıdık direkt cebini vermişti.Bende yarın jane hanımın cebinden ona ulaşıcaktım o zaman hastaneyimi arayayım acaba? İlaçlarım belki değişebilir bir de ben senelerdir guatr ilacı kullanıyorum normaldi değerim o da çok yükselmiş şimdi onun içinde acaba ekstra ilaçlarımmı çoğalıcak ki?
Ama çok heycanlıyım hala yaa

O yüzündeki gülümseme hiç gitmesin hep mutluluk dolu günler geçirirsin inşallah. Teşekkür ederim güzel sözlerin için kuzum benimm

Ayyy çok heyecanlandım çok guzel duygular bı an once kavuşmak istiyorum hayırlısıyla

Kızlar merhabalar şubatta inşallah tüp bebeğe başlıyoruz. Ama eşim sigara kullanıyor. Aranızda kullanıp pozitif sonuç alan var mı?
Cevaplarınızı bekliyorum. Kafaya takıyorum biraz galiba.
Benim eşim günde 2 paket sigara içiyor. Tedavi sürecinde de azaltamadı ne yazık ki. Ve tüp bebek yaptırmamızın sebebi eşimden kaynaklıydı. Ona rağmen ilk denemede pozitif aldık şükür. Bunu iyi bişey olduğu için değil sana umut olsun diye anlattım canm:) umarım eşin sigarayı bırakabilir yada azaltabilir.

Teşekkür ederim.
Bana çok sorumsuz geliyorlar ve çok sinirleniyorum. Günde 2/3 tane içiyorum diyor. Ne kadarı doğru bilmiyorum inanmak istiyorum. Onu sigara içerken görünce strese giriyorum ama yoruldum artık birşey demiyorum o da Yanımda hiç içmiyor. Bazen sarılıp öpünce bakıyorum sigara kokuyor hemen diyorum sigara kokuyorsun. İstemiyorum ama küçük bir fırsat yakalasın tek kalsın biryere gitsin gelsin hemen sigara içiyor anlıyorum. Psikolojim bozuldu resmen benden uzaklaşsın yine sigara içecek kesin diyorum. Attığı adımı anlıyorum. Bu bana negatif yansıyor.
İnşallah bende pozitif sonuç alırım.

Cnm benim esimde gunde bir paket sigara iciyor tedavi surecindede birakmadi ondan kaynakliydi cocuk olmamasi ama ilk denememiz tuttu ALLAHA sukur icini ferah tut rabbim ol derse olur

Canım sen Jane hanıma muayeneye devam edecek misin doktor mu degistireceksin? İlk muayeneye kendisine gitmiştim ben baya yüksek muayene ücreti. Ben direk hastaneyi aradım mail adresi verdiler sonucu attım ve hemşire ile görüştüm ama sen ilaç vs soracaksan Jane hanımla görüş tabiki. O daha iyi yardımcı olur.

Cnm benim esimde gunde bir paket sigara iciyor tedavi surecindede birakmadi ondan kaynakliydi cocuk olmamasi ama ilk denememiz tuttu ALLAHA sukur icini ferah tut rabbim ol derse olur
Çok teşekkür ederim inşallah darısı bana olsun.
En kızdığım nokta da o.... sorun erkek faktörü ama bırakmıyorlar. Bizde de erkek faktörü ama bırakmıyor.
Bizde olsa hemen anında bırakmıştık.

Canım kesinlikle strese girme stres daha kötü ,anlattığım gibi bide ben içiyordum azaltarak ve çok şükür hamileyim darısı tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah

Canım kesinlikle strese girme stres daha kötü ,anlattığım gibi bide ben içiyordum azaltarak ve çok şükür hamileyim darısı tüm isteyenlere nasip etsin inşaallah
Peki drlar anne adayı için kahve tatlı falan yasakladı mı? Benim drum bana birşey demedi. Testleri yaptırıyorum adetin 2. Günü gel dedi. Ben kendimce birşeyler yapıyorum. Kahveyi azalttım ama bu aralar tatlı çok yedim. Zararı olur mu?
Ben pcoluyum embriyolar dondurulup Nisa’n da transfer olacak. Amh 9 çıktı önlem alacağız. İnşallah yumurtalar kalitelidir.

Canım günde bir tane kahve içebilirsin bende içtim ,tatlı zaten sevmiyorum ama binde bir erdim ,birşey olmaz sanıyorum ,inşallaahh hepsi kalite olurlar ve bebeğine kavuşursun

Aynen cnm onlar bizim gibi dusunceli olmuyolar sen allaha sigin duani et vakti zamani geldiyse rabbim verir zaten ins rabbim senin kucaginida doldurur

Canım bende pkoluyum.
İnsülin direnci oluştuğu için tatlı yeme isteği artıyor.
İnsülin direnci bozulmasından dolayı biz yumurtlayamıyoruz.
Sana tavsiyem 3 beyazdan uzak dur,meyveyi bile çok tüketme
İnofolic combi diye bir takviye var pkoda çok faydalı onuda kullanabilirsin

Merhaba canım gece mail attım ama hiç arayan olmadı biliyomusun çok sinirlendim bi de sizi şikayet edicem diye mail attım:) ettim de eğer mesaj gittiyse tabi. Doktorla yazıltım ama guatr için sormayı unuttum bikaç gün sonra tahlilde sorarım.İlk gittiğimde 250 vermiştim evet çok fazlaydı. Bende doktor değiştiririm inşallah herşey iyi giderse ama bikaç muayene daha giderim canım. Sen kaçıncı haftalık olduğunda doktor değiştirdin? Bi de şimdi ki kontrollerde hemen para mı isterler. Yani ben çok iyi niyetliyim sanırım:)) bi iki kontrolü daha ücret içinde yaparlar diye düşünüyordum

Bende İnsülin direnci Yok çok şükür ama olmayacağı anlamına da gelmiyor. İnofolik kullanıyordum şimdi prowomen kullanıyorum içinde inositol var. Çok şükür yumurtlamakta da problem çekmiyorum. Drlar benden yana güzel konuşuyorlar hatta dondurulmuş transferimi de hormon almadan natural yapacaklarmış. Bizdeki sorun eşimdeki spermlerin %91i haraketsiz. İnşallah Allah’ın yardımıyla spermler sağlıklıdır ve güzel seçilirlerde hemen yavruma kavuşurum.

Benim son denememde donmuş natural transferiydi canım
Allahın izniyle çok şükür pozitif sonuça ulaştık
Bende pko eşimde hareket ve morfoloji sorunu vardı

dogeudur cnm genel olarak oylediyim supheci temkinli.
Ben tüp bebek sürecinde ilk zamanlarda aynı senin gibiydim. Hep stres şüphe korku bitmeyen sorular.. en büyük hatayı yapmışım. En son denememde tamamen saldım olmamasına alıştığım için belki de. Çok rahattım sadece test günü felaketti. İnan rahat olmak o kadar yararlı ki. Stres yaparsan tutmaz baştan söyleyim demişti dr um. Eline bir şey geçmiyor. İnşallah Rabbim sana sabır güç versin işlerin hep yolunda gitsin. En yakın zamanda da anneliği nasip etsin kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…