2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İlk transferin mı olacak canım ? En kolayı transfer aşaması zaten birkaç dk sürüyor . Dün gibi aklımda çok mucizevi birşey karnında büyüyecek bebeği ultrasonda rahimin içerisine bıraktıkları anı izliyorsun , normal gebelerden farkımız :)
Ağrı sızı olmuyor rahimi acmak için bir alet takıyor doktor sadece o biraz kendini hissettirebilir ama zaten iki dakikalık birşey

Merhaba arkadaşlar bugün çok uzun bi bekleme sürecinden sonra sonucumu aldım 14,77 pozitif çıktı umarım devamıda iyi gelir yükselir değerlerim. Allah bekleyen isteyen herkesin yardımcısı olsun
Çok sevindim canım :) Allah daim etsin hızla yükselsin inşallah.

En süpheci benmiymisim yani

Evet canim İlk denemem ve çok korkuyorum yumurta rezervi az 1.07 ve solda yumurta yok o strese sokuyor bı yandanda transfer gunu

Evet canim İlk denemem ve çok korkuyorum yumurta rezervi az 1.07 ve solda yumurta yok o strese sokuyor bı yandanda transfer gunu
İnşallah kaliteli güzel yumurtaların gelişir evlat olur sana Rabbim büyüktür kendine stres yaparsan tedavini olumsuz etkiler. Unutma ki tek embriyo yeterli aslında. Üzülme ve Allah'a sığın canım . Bu arada opu isleminden de korkma zaten anestezi veriliyor uyanınca hafif bir adet sancısı o da ağrı kesici etki edince geçiyor. Ertesi günü ise hicbirsey olmamış gibi

Allah razı olsun canım çok sagol bende uğraşacak birşeyler buldum stresten kurtulmak için.. Mandala puzzle gibi

Merhaba arkadaşlar bugün çok uzun bi bekleme sürecinden sonra sonucumu aldım 14,77 pozitif çıktı umarım devamıda iyi gelir yükselir değerlerim. Allah bekleyen isteyen herkesin yardımcısı olsun
Gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

Benim iyi yürekli temiz kalpli arkadaşım her nekadar birbirimizi göremesekte birbirimizi ne kadar iyi anlayıp yardımcı oluyoruz iyiki açtın bu topiği sayende senin gibi güzel yürekli birsürü arkadaşım oldu inşallah sağlıklı sıhhatli bebeğini kucağına almayı nasip etsin rabbim sana ve buradaki bütün kardeşlerime önce senden sonra diğer arkadaşlardan Allah razı olsun her konuda canı gönülden cevap veriyorsunuz Rabbim birbirinizi iyilerle karşılaştırsın amin

Aman sorma zaten o sevmez sorulmasını:) gerek yok tamemen ona bırak güven inan olması gerekenin en iyisini yapacak bir dr. Benden 2 tane gelsin yeter derdi. Hiç öyle çok gelsin derdinde değil sende öyle düşünme çok yumurta iyi az yumurta kötü demek değil. Opu işleminden sonra odasına çıkıyorsun orada konuşuyor son durumu planı. İnşallah iyi gider her şey gönlünü ferah tut nasipse olacak inşallah

Maşallah canım hayırlı olsun inşallah

Amin arkadaşım benim iyi ki varsın inşallah sende bende tüm hamile kardeşlerim de sağlıkla alırız bebeklerimizi kucaklarımıza. Uğraşan şifa bekleyen evlat hasreti çeken tüm kardeşlerime de Rabbim en yakın zamanda nasip etsin anneliği. Allah senden de razı olsun kuzum benim

Yarın ulaşıcam ona bu akşam test çok geç çıktı. Zaten normalde yarındı ben bugün hastanede yaptım :) yarın görüşücem bakalım ne diyecek
Gerçi onlar mail ile atmanı söylüyorlar canım, sonrada hemşire ile telefonda görüşüyorsun. Jane hanıma gittiğimde öyle oldu hemşire bana hayırlı olsun 15 gün sonra kese görmek için gelebilirsiniz demisti

Harikasın ya Ne güzel yazmışsın. Topiğe acaba kınalıkadınımız naptı diye merak edip bi gireyim dediğimde yazdığını gördüğümde yüzümde kocaman bir gülümseme oldu.. Sen iyi gelensin bize, sağol canım, Cansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…