2018 tüp bebeğe başlayıp negatif sonuç alanlar

ygtatskrdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
161
145
Merhaba Kızlar sizlere hikayemden bahsedeyim 26 yaşında 3 senelik evliyim eşime varikosel teşhisi koydular bende sorun Yok o ameliyat oldu sonra aşılama yaptık tutmadı morfoloji bozukluğu var kendisinde ilk tüp bebek denememizi yaptık 6 kasımda dün negatif olduğunu öğrendik şimdi adetimi bekliyorum yine gideceğim hastaneye ilk tüp bebek denememizdi bu süreçte duygu düşünce ve süreçle alakalı tecrübelerinizi anlatırsanız sevinirim

Slm canim durumumuz ayni...eşim iki tarafli varikosel ameliyati oldu ama sperm sayisi artmadi...37 yasindayim ilk denememi 23 ekimde yaptim...2 kasimda negatif olduğunu ogrendim...4 kasimda regli oldum...aralik ayindaki reglim bittikten 4 gun sonra tekrar gitcem...rahimi takip edicekler gerekirse parca alicaklarmis...ocak ayinda tekrar deniycem nasip olursa..1 tane dondurulmus kaldi vakalim onunla deniycem...

Slm canim durumumuz ayni...eşim iki tarafli varikosel ameliyati oldu ama sperm sayisi artmadi...37 yasindayim ilk denememi 23 ekimde yaptim...2 kasimda negatif olduğunu ogrendim...4 kasimda regli oldum...aralik ayindaki reglim bittikten 4 gun sonra tekrar gitcem...rahimi takip edicekler gerekirse parca alicaklarmis...ocak ayinda tekrar deniycem nasip olursa..1 tane dondurulmus kaldi vakalim onunla deniycem...
Kromozom testi ve histereskopi yaptır mutlaka bende yeniden deneyeceğim benimde 3 tane var dondurulmuş hakkımızda hayırlısı olsun ama bu morfoloji mahvetti bizi

Kromozom testi ve histereskopi yaptır mutlaka bende yeniden deneyeceğim benimde 3 tane var dondurulmuş hakkımızda hayırlısı olsun ama bu morfoloji mahvetti bizi
Ilk evliligimden 12 yaşında bir kizim var ben de bir sikinti yoktu acaba embriyolarda mi sikinti oldu da tutmadi ama 5. Gune gelmislerdi..

Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim benim esimde problem ver criptoazospermi durumumuz tup bebek tedavisine baslayacagiz insallah tum tahlillerim rahim kalinligim rezervim rahim filmim vs hersey temizz cikti doktor cok iyisin dedi ama sansini artirmak icin istersen hitereskopi yapabiliriz sana birakiyorum ben siz karar verin dedi bende dusunuyorum hersey guzelse gerek var mi rahmin zedelenmesinen korkuyorum cok vs eger bu ay hitereskopi olursam ocak ayina kalicak tup bebek tedavisine baslamak sadece cizik atacak sekilde olacakmiss sizin fikriniz nedir sorun olmamasina dair bilee hitereskopi yaptirmali miyim?
Cok sagolun

X