2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hadess dediğin test çok daha mı verimli ondan mı istedin bende söylesem doktoruma yapar mı sanırım benim bu hafta 9. Haftam geç kalmış olmam değil mi sen üniversite hastanesine mi gidiyorsun çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et birde testin tam adı nedir

Icini ferah tut benm arkdsm film crktrmisti hamile oldgunu bilmeden onada soylemislerdi ama sag salim dogurdu masallah ..hosbuldum bu arada
Maşallah canım inşallah hergün bunu düşünüyorum netten araştırma yapmıyorum doktorum internet bilgi çöplüğü dedi bakmıyorum

İlaçları ne zaman kullanmıştınız bende kullandımda bende stresliydim bir şey çıkar mı diye

Claxene ve prolutan depot iğne kullanıyorum. Coraspirin vermedi bana hiç.
Ben bugün ilk iğnemi vuruldum da. Koldan hafif bi sertlik var gibi ama. Hamilelik süresince sürekli vurulacakmışım. Bazıları çok morardı diyo, bazıları hiç morarmadı dio. Nasıl bi yöntem uygulamak lazım ki acaba ?? Bu arada corasprini iğneye başlayınca bıraktırdı. Pıhtılaşma var da bende.

Merhaba benmde ikinci hamilelgm ilk oglumda uye degildim benm icin ilk olacak burda

Kızlar bişey sorucam midesi bulanmayıp iştahsızlık çeken var mı ?
Benim midem çok az bulanıyor ama iştahsızlık hissediyorum hamılelıkten önce daha sık daha çok yiyordum :) Benim bir tek yemeğe değil hiç birşeye halim yok kalkıp iş yapsam hemen yoruluyorum uyumak istiyorum 11 de kalktım şuan tekrar uyumak istiyorum yarım saat bıle olsa çok halsızım

geçmiş olsun cnm Allah şifa versin inşallah bebişini sana bağışlasın. bende hem progestan iğne oluyorum hem vajinal jel kullanıyorum opudan beri

o dert bende de var iş fln yapasım gelmiyor yemeği bile zor yapıyorum. Sabah eşime kahvaltıyı sen hazırlarmısın dedim eşim hazırladı :))

Bakma hep en kotusu cikar karsina..eskiler ne der hamile oldgunu bilmeden yaptigin seyler bebege zarar vermezmis bunu dusun pozitif ol
ben 5 haftalık hamileydim ama bilmiyordum hamile olduğumu koltukları kaldırdım evde temizlik yaptım sonra bi öğrendim ki hamileyim bide grip oldum bi sürü ilaç kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…