2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben bulantıyı çok yaşadım uyku bile uyutmadı benim 2 ablam var ikisinin hamileliği o kadar rahat geçtiki ne bulantı ne kusma gezdiler tozdular ben 3 haftadır evdeyim ne minibüs ne otobüs arabaya bile binemiyorum öğürmeye başlıyorum sen dediğim gibi yap uyuşuk olunca hemen kalkma geçmesini bekle

herkese merhaba misafirim var ve her zaman giremiyorum...
tek tek kimseyi de alıntı yapmıyorum kesin olarak bişey söylemek istiyorummm
HERKEZİN HAMİLELİĞİ FARKLI HERKEZİN ÖZEL HAYATI DA ÖYLE KİMSE KİMSENİN NE YAŞADIĞINI BİLEMEZ BU YÜZDEN KAFADAN YORUM YAPMAYIN BURASI BİR BİRİMİZİ ELEŞTİRME YERİ DEİL BURASI HEYCANIZMIZI MUTLULUĞUMUZU ÖMRÜMÜZDE SAYLI OLACAK OLAN ŞU ÖZEL 9AYI GÜZEL GEÇİRMEK
YORUM YAPARKEN DİKKAT EDELİM BENİM YAŞADIĞIMI SEN YAŞAMAYABİLRİSİN YADA SENİN YAŞADIĞINI BEN YAŞMAM AMA KIRICI OLMA HAKKIM YOK.....
SIRF BU KONU YÜZÜNDEN KAC SAYFA YORUM OKUDUM....
UMARIM BİR DAHA BU ŞEKİLDE YORUMLAR OLMAZ HEPİMİZ HAMİLEYİZ VE ALINGANIZ.....

ikiz gebelikteki belirtiler daha şiddetli oluyor bende ikizlere hamileyim aynen senin gibi bir aydır sadece kaşar ekmek ve meyve ile yaşıyorum. Dün eşimin kokusu bana fazla geldi.

ikiz gebelikteki belirtiler daha şiddetli oluyor bende ikizlere hamileyim aynen senin gibi bir aydır sadece kaşar ekmek ve meyve ile yaşıyorum. Dün eşimin kokusu bana fazla geldi.
Benim tek olduğu halde bende aynıyım sizleri düşünemiyorum canım Allah kolaylık versin şu 9 ayda

Benim tek olduğu halde bende aynıyım sizleri düşünemiyorum canım Allah kolaylık versin şu 9 ayda
Bebişler saglıklı olsunda Allahın izniyle dayanırız. Bugün sağlık ocağına gittim prolutan depot iğne vuruldu. Bekleyene kadar neredeyse bayılacaktım. Pazartesi iş başı yapacağım bakalım nasıl dayanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…